Marcin Hakiel już nie mieszka sam! Wprowadziła się do niego prawdziwa ślicznotka. Pokazał zdjęcia

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel nie ukrywa już nowego związku, ale to nie koniec zmian w jego życiu. Do tancerza wprowadziła się prawdziwa piękność. Pochwalił się zdjęciami. 

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek wiosną oznajmili, że ich związek dobiegł końca. Małżonkowie ku zaskoczeniu fanów wydali oświadczenie o rozstaniu. Opublikowali je w social mediach i natychmiast zaczęli na nowo budować swoją codzienność. Kasia wyprowadziła się z mieszkania, które wcześniej zajmowała razem z mężem i dziećmi.

Tancerz i gwiazda TVP jeszcze przed ślubem dogadali się co do opieki nad pociechami, a także podziału wspólnie zgromadzonego majątku. Rozwód w obecności sądu był dla nich jedynie formalnością.

Kasia i Marcin uzyskali rozwód. Rozstali się za porozumieniem stron. Para uzgodniła szczegóły rozwodu znacznie wcześniej, więc o kłótniach i jakichkolwiek oskarżeniach nie było mowy – mówi Aldona Wleklak (agentka Cichopek) w rozmowie z Jastrząb Post.

Byli małżonkowie układają sobie życie z dala od siebie, a tancerz nie ukrywa, że jego serce jest już zajęte.

Marcin Hakiel nie mieszka sam. Kto się do niego wprowadził?

Marcin w ostatnim czasie coraz śmielej pokazuje nową partnerkę. Wiadomo, że dzieli ich spora odległość, ale starają się spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. O tajemniczej blondynce u jego boku sporo napisał ostatnio jeden z tabloidów.

Marcin poważnie myśli o nowej partnerce. Widują się coraz częściej. Przeszkodą nie jest dla nich nawet odległość. Mimo natłoku obowiązków Marcin stara się jak najczęściej do niej jeździć. Dwa razy byli też na wspólnych wakacjach. Dzieci złapały wspólny język i dobrze się razem bawiły – zdradził informator Super Expressu.

Okazuje się, że nowy związek to nie koniec zmian w życiu tancerza. Marcin zdecydował, że pod nieobecność dzieci nie chce mieszkać sam. Jak na razie nie wprowadziła się jeszcze do niego nowa partnerka, ale za to zamieszkał z nim uroczy zwierzak. Na Instagramie pochwalił się kotem. Prawdopodobnie puchata piękność, z którą popijał poranną kawę, to jedna z brytyjskich ras.

Zdjęcia, którymi pochwalił się tancerz, zobaczycie w naszej galerii. Nowa lokatorka jest naprawdę urocza.


Marcin Hakiel ma kota

Marcin Hakiel ma kota

Marcin Hakiel ma kota

Marcin Hakiel ma kota

Marcin Hakiel pokazał partnerkę na zdjęciu na Instagramie

Marcin Hakiel pokazał partnerkę na zdjęciu na Instagramie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×