Szukaj

Marcin Hakiel nie ogląda Kasi Cichopek w „M jak miłość”: „Nie chcę wywoływać konfliktów domowych”

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Marcin Hakiel jest zazdrosny o Katarzynę Cichopek? Tancerz zdobył się na szczere wyznanie. Zobacz, co wyjawił w najnowszym wywiadzie. 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są małżeństwem od wielu lat. Zakochani poznali się na parkiecie Tańca z gwiazdami i od tego momentu stali się nierozłączni. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci: córeczkę Helenkę i syna Adama.

Zobacz: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pokonali małżeński kryzys. Jaki jest sekret ich szczęśliwego związku?

Marcin Hakiel jest zazdrosny o swoją żonę?

Cichopek jest jedną z popularniejszych aktorek. Niemal od samego początku gra w serialu M jak miłośćgdzie wciela się w rolę Kingi Zduńskiej. Bohaterka odgrywana przez Cichopek ma męża Piotra i dzieci, nie brakuje więc intymnych momentów.

Czy Marcin jest o to zazdrosny? Okazuje się, że nie ogląda romantycznych scen z udziałem swojej żony i kiedy tylko nadciągają, wyłącza telewizor. Woli ich nie widzieć niż być potem o nie zazdrosnym.

Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Dla mnie to praca i mam do tego zdrowe podejście, ale nie chcę wywoływać konfliktów domowych. Cieszę się, że to serial obyczajowy, a nie jakiś… ekstremalny – przyznał Hakiel w rozmowie z magazynem Viva!. 

Zobacz: Jesienna ramówka TVP. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel najpiękniejszą parą! Fanki oszalały na widok sukni gwiazdy!

View this post on Instagram

Ktoś tu chyba cieszy się z rozpoczęcia roku szkolnego ???? Widzimy się z Wami od 10 września w TVP2!!! ???? @mroczek_marcin @katarzynacichopek @badzmyrazem.tvp @tvp_vod #emka #nowysezon #nohej

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official) on

Hakiel przyznaje, że taka reakcja jest normalna. Uważa, że każdy mężczyzna, który jest szczęśliwie zakochany, jest chociaż trochę zazdrosny o ukochaną kobietę.

Tak po ludzku, to chyba każdy facet jest zazdrosny o kobietę. Podziwiam związki, gdzie aktorki grają sceny bardzo łóżkowe.

Trudno się nie zgodzić z tymi słowami.

Zobacz: Kasia Cichopek z mężem dostali program w TVP! To będzie hit na miarę „Jak oni śpiewają”!


Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przed jesienną ramówką TVP 2019 Kasia Cichopek z Marcinem Hakielem - jesienna ramówka TVP 2019

Kasia Cichopek z Marcinem Hakielem - jesienna ramówka TVP 2019

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×