Szukaj

Marcin Hakiel w kolejnym hicie TVP? Oprócz „DDD” może pojawić się w jeszcze jednej produkcji

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek

Marcin Hakiel stanie przed kolejnym zawodowym wyzwaniem. Jest spora szansa na to, że mąż Katarzyny Cichopek dołączy do obsady największego hitu TVP. W rozmowie z tabloidem zdradził szczegóły. 

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek od wielu lat tworzą zgrane małżeństwo. Poznali się na planie Tańca z gwiazdami. Połączyło ich silne uczucie, które sprawiło, że najpierw wygrali Kryształową Kulę, potem zdecydowali się na ślub. Później pojawiły się na świecie ich dzieci Helenka i Adam, z którymi spędzają mnóstwo wolnego czasu.

Marcin Hakiel dołączy do obsady M jak miłość?

Hakiel od dawna prowadzi swój biznes. W 2006 roku ruszyła szkoła tańca Hakiel – Akademia Tańca, która świetnie sobie radzi nawet w czasie pandemii koronawirusa. Gdy obowiązywały największe obostrzenia, wprowadzono zajęcia online. Była to bezpieczna forma zarówno dla uczniów, jak i tancerzy.

Placówka cieszy się popularnością nie tylko wśród kursantów, ale także ma za sobą epizod związany z M jak miłośćZ racji tego, że akcja serialu przeniosła się do szkoły tańca, wybrano obiekt należący do Marcina Hakiela:

Producenci nie chcieli dać zarobić obcym. Najlepiej, by wszystko zostało w serialowej rodzinie — donosił informator Faktu.

Wygląda na to, że to nie koniec przygody męża Kasi Cichopek ze wspomnianym serialem. Piątkowe wydanie Faktu donosi, że podobno jest szansa na to, by dołączył do obsady. Marcin Hakiel w rozmowie z tabloidem podkreśla, że gdyby pojawiła się taka propozycja, chętnie by ją przyjął:

Myślę, że chętnie bym wystąpił. Miałem przyjemność współpracować z M jak miłośćbo grała w tym serialu moja szkoła tańca. Mogę zdradzić, że jest pomysł, by rozwinąć ten wątek taneczny. Zobaczymy, co się wydarzy, ja jestem jak najbardziej za.

O tym, czy rzeczywiście tancerz dołączy do serialu, z pewnością wkrótce się przekonamy. Serial nie jest jedyną produkcją, w której Marcin ma się pojawić. Plotkuje się, że mąż Kasi Cichopek pojawi się też jako juror trzeciej edycji Dance Dance Dance. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Marcin Hakiel współpracuje z M jak miłość

Marcin Hakiel współpracuje z M jak miłość

Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem w Gdańsku

Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem w Gdańsku

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek  i Helenka przed studiem Pytania na śniadanie

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek i Helenka przed studiem Pytania na śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×