Marcin Gortat pokazał urocze zdjęcie… z noworodkiem! „Niesamowite uczucie trzymać to maleństwo na rękach”. Został ojcem?!

Marcin Gortat wygrał proces z bratem

Marcin Gortat wygrał proces z bratem

Marcin Gortat pochwalił się zdjęciem z dziećmi Tatiany Okupnik

Marcin Gortat został ojcem? To byłoby prawdziwym szokiem i zaskoczeniem dla wszystkich. W świetle ostatnich skrywanych ciąży i cichych ślubów nie byłoby to aż tak nieoczywiste, ale na szczęście nie tym razem. Koszykarz, który swojego życia prywatnego strzeże jak oka w głowie pochwalił się na Instagramie uroczą fotografią, na której trzyma w ramionach noworodka. Razem z nimi pozuje również mała dziewczynka. Nie są to jednak dzieci sportowca – to śliczne maluchy Tatiany Okupnik, która niedawno w tajemnicy przed światem urodziła synka Tymona.

Gortat pochwalił się pamiątkowym zdjęciem z dziećmi swoich przyjaciół i udostępnił wyjątkowo mocny wpis dołączony do pięknej fotografii. Pogratulował szczęśliwym rodzicom, ale wbił również szpilę innym celebrytom:

Niesamowite uczucie trzymać to maleństwo na rękach, wiedząc że jest cząstką tych ananasków @tatianaokupnik i @miciel7! Zazdroszczę jednego i drugiego dziecka . Mama ma teraz dużo obowiązków za co należy się jej duży #respect. Cieszę się także, że jedne z najbliższych mi osób nie mają potrzeby mówienia o wszystkim,
co się u nich dzieje publicznie. Nie robią sobie fame’u sprzedając prywatność, co bardzo szanuję. Brawo Wam i wszystkim tym, którzy udowadniają, że bycie osobą publiczną nie musi wiązać się ze świeceniem wszędzie twarzami swoich dzieci i zapewniania o miłości na łamach kolorowych gazet czy w telewizji – dla jasności internetowych debili to jest zdjęcie pamiątkowe???????? #polandFinest#polishmachine#orlando#family#corazdalej#coraztrudniej#matylda#tymon

Opinia publiczna często wychodzi z założenia, że ma prawo do wglądu w prywatność gwiazd, które zdecydowały się wieść życie „na widelcu”. A wy jak uważacie? Zgadzacie się z Marcinem czy lubicie gdy gwiazdy otwierają się przed wami również poza deskami teatru, ekranami telewizorów czy sceną?

O tej ciąży nie wiedział nikt! Tatiana Okupnik urodziła drugie dziecko! Znamy płeć i imię

Śliczna Alicja Bachleda-Curuś w towarzystwie przystojniaka z Polski. Jest totalnym przeciwieństwem Marcina Gortata

Alicja Bachleda-Curuś jednym komentarzem dała do zrozumienia, że nie jest w związku z Marcinem Gortatem?


Marcin Gortat pozuje z dziećmi Tatiany Okupnik

Marcin Gortat pozuje z dziećmi Tatiany Okupnik

Tatiana Okupnik urodziła syna

Tatiana Okupnik urodziła syna

Tatiana Okupnik - dlaczego zniknęła z salonów

Tatiana Okupnik - dlaczego zniknęła z salonów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×