Szukaj

Marcin Gortat po raz pierwszy OFICJALNIE potwierdził związek z Alicją Bachledą-Curuś! “Jestem szczęśliwy”

Marcin Gortat pierwszy raz o związku z Alicją Bachledą-Curuś

O związku Alicji Bachledy-CuruśMarcina Gortata mówi się już od bardzo dawna. Para pojawiała się razem przy wielu okazjach, wspólnie wzięła też udział w spotkaniu z księciem Williamemksiężną Kate, gdy odwiedzili Warszawę w 2017 roku. Nigdy jednak nie potwierdzono oficjalnie, że para rzeczywiście się ze sobą spotyka – nawet jeśli nie było ku temu żadnych wątpliwości. Przy okazji transferu z Washington Wizards do Los Angeles Clippers Marcin wyjawił jednak prawdę o ich relacji.

W jednym z wywiadów Gortat wyznał, że przeniesienie się z Czarodziejów do Clippersów spełnia jego wszystkie marzenia. Głównie ze względu na to, że wreszcie będzie bliżej ukochanej:

Jestem przeszczęśliwy, że trafiłem do Los Angeles. Zawsze marzyłem, żeby mieszkać i grać w tym mieście, a od kiedy jestem z Alicją, zależało mi na tym jeszcze bardziej. Po sezonie powiedziałem mojemu agentowi, że jeśli doprowadzi do mojej wymiany z klubem z LA, to postawię mu w Polsce pomnik. Zadzwonił do mnie w środę w nocy i zapytał, kiedy mu prześlę możliwe lokalizacje, żeby sobie jakąś wybrał. Zatkało mnie ze szczęścia, ale też ze smutku, bo opuszczam Washington Wizards po pięciu latach. Nigdzie nie grałem tak długo i już na pewno nie zagram, bo moja kariera powoli dobiega końca – przyznał

Wygląda więc na to, że wszystkie spekulacje można na dobre uciąć. Informacja oficjalnie potwierdzona przez samego zainteresowanego. 😉

Marcin Gortat opuścił „Washington Wizards”, ale nie mógł lepiej trafić! Teraz będzie bliżej Alicji Bachledy-Curuś!

Marcin Gortat nie liczy się z kosztami, kiedy chodzi o Alicję Bachledę-Curuś! Na taki prezent urodzinowy warto było czekać!

Wyszła na jaw tajemnica niezwykłej przyjaźni Tatiany Okupnik z Marcinem Gortatem! To wielkie zaskoczenie!


Czy Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat pasują do siebie?

×