Szukaj

Kinga Rusin bez ogródek spytała Marcina Gortata o jego związek z Alicją Bachledą-Curuś! Pięknie go podpuściła!

Marcin Gortat o związku z Alicją Bachledą-Curuś w Dzień Dobry TVN

Marcin Gortat kilka dni temu przez przypadek wyjawił w wywiadzie więcej, niż mógłby tego chcieć. Gdy okazało się, że opuszcza Washington Wizards i przenosi się do Los Angeles Clippers, był wniebowzięty. Do tego stopnia, że w rozmowie z Polsat Sport troszkę się zapędził i wyjawił, że wyprowadzka do Los Angeles cieszy go przede wszystkim ze względu na Alicję Bachledę-Curuś:

Jestem przeszczęśliwy, że trafiłem do Los Angeles. Zawsze marzyłem, żeby mieszkać i grać w tym mieście, a od kiedy jestem z Alicją, zależało mi na tym jeszcze bardziej. Po sezonie powiedziałem mojemu agentowi, że jeśli doprowadzi do mojej wymiany z klubem z LA, to postawię mu w Polsce pomnik. Zadzwonił do mnie w środę w nocy i zapytał, kiedy mu prześlę możliwe lokalizacje, żeby sobie jakąś wybrał. Zatkało mnie ze szczęścia, ale też ze smutku, bo opuszczam Washington Wizards po pięciu latach. Nigdzie nie grałem tak długo i już na pewno nie zagram, bo moja kariera powoli dobiega końca – przyznał

Marcin Gortat o przeprowadzce do Los Angeles

To był pierwszy raz gdy koszykarz oficjalnie potwierdził swój związek ze śliczną aktorka, o którym mówi się już niemal od roku. Do tej pory para skutecznie unikała pytań o swoją znajomość i relację. Nic więc dziwnego, że w social mediach zawrzało, a Kinga Rusin podczas wizyty Gortata w Dzień Dobry TVN nie odmówiła sobie przyjemności wspomnienia o jego związku podczas rozmowy o przeprowadzce do Los Angeles:

– Będziesz miał tam super towarzystwo – powiedział Prokop do Gortata.

– No przecież Marcin tak sam powiedział ostatnio w wywiadzie! Internet huczy! – dodała Kinga

Co odparł Marcin? Tym razem (niestety) bardziej się kontrolował:

Huczy i huczał o wielu rzeczach. Jest mi po drodze do LA. Zawsze marzyłem o tym, żeby mieszkać w Los Angeles nie tylko ze względów zawodowych. Pod innymi względami również – skwitował sportowiec

Niestety, mleko już zdążyło się wylać i prawda wyszła na jaw. 😉

Marcin Gortat nie liczy się z kosztami, kiedy chodzi o Alicję Bachledę-Curuś! Na taki prezent urodzinowy warto było czekać!

Marcin Gortat opuścił „Washington Wizards”, ale nie mógł lepiej trafić! Teraz będzie bliżej Alicji Bachledy-Curuś!

Marcin Gortat po raz pierwszy OFICJALNIE potwierdził związek z Alicją Bachledą-Curuś! „Jestem szczęśliwy”


Czy Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat pasują do siebie?

×