Szukaj

Rezygnacja Marcina Bosaka z TZG była nieunikniona. Tabloid odkrył powód, o którym aktor nie mówił publicznie

Marcin Bosak

Marcin Bosak

Marcin Bosak nie pojawi się w jesiennym wznowieniu Tańca z Gwiazdami. Już wyjaśniał dlaczego, ale pojawiły się nowe okoliczności. Jakie?

Taniec z gwiazdami 11 na ekranach telewizorów zadebiutował wiosną. Do walki o Kryształową Kulę stanęło jedenaście par. Już w drugim odcinku wydawało się, że przed widzami kolejne tygodnie, w których nie będzie brakować emocji.

Przez pandemię koronawirusa producenci postanowili przełożyć kolejne odcinki na jesień. Decyzja była zaskoczeniem nie tylko dla uczestników, ale także dla prowadzących. Krzysztof Ibisz, który ją przekazywał, uważał jednak, że jest słuszna:

Uważam, że była to bardzo słuszna decyzja. Idąc na próby czułem, że może to być nasz ostatni program – komentował w rozmowie z Jastrząb Post.

Jedną z gwiazd programu miał być Marcin Bosak. Niedawno skomentował, że nie pojawi się ponownie na parkiecie, bo jego wcześniejsze projekty kolidują z nowym terminem show.

Powód jest prosty. Kolejne zobowiązania zawodowe i podpisane dużo wcześniej umowy, które uniemożliwiają mi kontynuowanie tej ciekawej i rozwijającej nowe umiejętności przygody. Korzystając z okazji, jaką daje zamykanie tego wątku, chcę podziękować za ten czas. Dziękuje? Polsatowi i producentom programu za zaproszenie – napisał na swoim profilu.

Okazuje się, że kryje się za tym coś jeszcze.

Dlaczego Marcin Bosak nie pojawi się w Tańcu z Gwiazdami?

Niedawno na jaw wyszły nowe fakty dotyczące prywatnego życia Marcina Bosaka. Tygodnik Na Żywo donosi, że aktor wkrótce, bo 15 sierpnia, stanie na ślubnym kobiercu. Właśnie to ma być bezpośrednią przyczyną rezygnacji z udziału w show Polsatu. Wybranką jego serca jest Maria Dębska, z którą aktor zaręczył się w ubiegłym roku.

Marcin dotąd nie był gotowy na to, by ślubować miłość i wierność aż po grób. Dojrzał do tego dopiero przy Marysi – zdradziła tygodnikowi znajoma aktorów.

Według Na Żywo zaplanowali niewielką ceremonię w towarzystwie rodziny i najbliższych przyjaciół. Marzenia o hucznym weselu pokrzyżowała im pandemia koronawirusa.

Marcin i Maria Dębska poznali się w Teatrze Studio. Aktorzy grali w jednej sztuce małżonków. Sztuka teatralna zbliżyła ich tak bardzo, że szybko zostali parą równie w życiu.


Marcin Bosak, Maria Dębska „Czworo do poprawki” - premiera w Teatrze Imka

Marcin Bosak, Maria Dębska „Czworo do poprawki” - premiera w Teatrze Imka

Maria Dębska, Marcin Bosak - premiera filmu

Maria Dębska, Marcin Bosak - premiera filmu "Zabawa Zabawa"

Maria Dębska, Marcin Bosak-Premiera filmu

Maria Dębska, Marcin Bosak-Premiera filmu "Juliusz"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×