Szukaj

A jednak to prawda. Gwiazda z dnia na dzień zerwała kontrakt z Polsatem

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

Znany aktor potwierdził, że odchodzi z Tańca z Gwiazdami. Właśnie zostały ujawnione powody jego decyzji. 

Jedenasta edycja popularnego talent-show, jakim jest Taniec z gwiazdami rozpoczęła się kilka miesięcy temu. W rywalizacji do Kryształowej Kuli stanęło 11 par, które miały prezentować swoje taneczne umiejętności na oczach milionow widzów. Wśród nich znalazły się takie gwiazdy jak: Julia Wieniawa, Tomasz Oświęciński czy Marcin Bosak.

Niestety kolejne odcinki zostały wstrzymane ze względu na panującą pandemię koronawirusa. Taniec z gwiazdami został przeniesiony do jesiennej ramówki. Jednak okazuje się, że po przywróceniu show, na ekranach nie zobaczymy już tego samego składu. Kto nie pojawi się na parkiecie?

Gwiazda TZG oficjalnie zerwała kontrakt z Polsatem

Rywalizujące pary będzie można zobaczyć już 4 września. Widzowie zapewne z niecierpliwością czekają na moment, gdy ujrzą swoich ulubieńców. Niestety wśród nich zabraknie jednego z nich. Marcin Bosak, któremu partnerowała Wiktoria Omyła, nie pojawia się w programie. Aktor opublikował na Instagramie post, który uciął wszelkie spekulacje na temat powodów jego nieobecności.

Wobec pojawienia się w ostatnich tygodniach, sporej ilości nieprawdziwych informacji dotyczących mojej rezygnacji z dalszego udziału w programie, które czytałem z zadziwieniem, jak złożone historie mogą tworzyć kreatorzy plotek z Pudelka, śpieszę z wyjaśnieniem, dlaczego podjąłem taką decyzję. Powód jest prosty – napisał.

Według jego słów chodzi o zobowiązania zawodowe i podpisane wcześniej umowy. Powodem natomiast nie jest zbyt niskie wynagrodzenie, o czym spekulowano wcześniej.

Kolejne zobowiązania zawodowe i podpisane dużo wcześniej umowy, które uniemożliwiają mi kontynuowanie tej ciekawej i rozwijającej nowe umiejętności przygody. Korzystając z okazji, jaką daje zamykanie tego wątku, chcę podziękować za ten czas. Dziękuję Polsatowi i producentom programu za zaproszenie – dodał w oświadczeniu.

View this post on Instagram

Dzień dobry. Po długim czasie, niezwykle intensywnej aktywności zawodowej(za co jestem wdzięczny), mam pierwszy od dawna wolny dzień. Czas na zwolnienie rytmu, przemyślenia, refleksje i zamknięcie niedokończonych wątków. To jeden z nich. #tanieczgwiazdami. Wobec pojawienia się w ostatnich tygodniach, sporej ilości nieprawdziwych informacji dotyczących mojej rezygnacji z dalszego udziału w programie, które czytałem z zadziwieniem, jak złożone historie mogą tworzyć kreatorzy plotek z Pudelka, śpieszę z wyjaśnieniem dlaczego podjąłem taką decyzję. Powód jest prosty. Kolejne zobowiązania zawodowe i podpisane dużo wcześniej umowy, które uniemożliwiają mi kontynuowanie tej ciekawej i rozwijającej nowe umiejętności przygody. Korzystając z okazji jaką daje zamykanie tego wątku, chcę podziękować za ten czas. Dziękuję Polsatowi i producentom programu za zaproszenie. Dziękuję @wiktoriaomyla za cierpliwość. @marysiadebska za nieustające wsparcie. Rodzicom i @_annabosak za motywację. Wszystkim, którzy kibicowali mi i Wiktorii za oddane głosy. Uczestnikom i fanom programu życzę dobrej zabawy, a Pudelkowi, lepszych informatorów i rzetelniejszego dziennikarstwa, choć mam obawy, że pracownicy Pudelka nie dostaną nigdy tej szansy. @taniec_z_gwiazdamifaniofficial @tanieczgwiazdami_fanclub @polsatofficial @bestofsardinia_ wiktoriaomyla #pudelek #brukowiec #taniec #dance #work #jesień @taniec__z__gwiazdami__fanpage @tanieczgwiazdamifani @tanieczgwiazdami

A post shared by Marcin Bosak (@bosak.marcin) on

Żałujecie, że Marcin Bosak nie zawalczy już o Kryształową Kulę? Komu kibicujecie?


Marcin Bosak

Marcin Bosak

Taniec z gwiazdami - gwiazdy nagrywają spot jesiennej edycji

Taniec z gwiazdami - gwiazdy nagrywają spot jesiennej edycji

Marcin Bosak z maseczką antywirusową w Tańcu z gwiazdami

Marcin Bosak z maseczką antywirusową w Tańcu z gwiazdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×