Szukaj

Rak wyniszczył gwiazdę “Gotowych na wszystko”. Pokazała efekty walki z okrutną chorobą, o której nikt nie wiedział!

Gotowe na wszystko

Marcia Cross pokonała raka

Marcia Cross zyskała popularność za sprawą serialu Gotowe na wszystko, w którym wcielała się w postać pedantycznej Bree Van De Kamp. 56-letnia aktorka w ciągu kilku ostatnich miesięcy w domowym zaciszu toczyła najważniejszą walkę – o własne życie. I chociaż raka pokonała, nie obyło się bez strat. Marcia straciła charakterystyczne, przepiękne rude włosy.

O fakcie tym swoich obserwatorów poinformowała na Instagramie. To właśnie tam umieściła zdjęcie, z którego wynika że po dawnej fryzurze nie ma już śladu. Choć choroba nie oszczędziła Cross, ta się nie poddała i ostatecznie wygrała walkę:

Jestem wdzięczna i szczęśliwa, że przeżyłam. Smutno mi, że moje włosy wypady. Teraz mają około 2 cm długości i wyglądają rozpaczliwie. Ktoś jeszcze stracił włosy przez raka? Dajcie znać. Wiem, co czujecie – napisała w opisie.

Post wywołał niemałe poruszenie. Cross w momencie w którym zachorowała na raka zniknęła z mediów, nie komentowała sprawy publicznie aż do dzisiaj. Chorobę pokonywała w gronie najbliższych, którzy pytani przez tabloidy uparcie milczeli. Nic więc dziwnego, że fani bardzo się zaniepokoili, kiedy w sieci pojawiło się zdjęcie niemal łysej aktorki.

Gwiazda uspokoiła swoich wielbicieli, jednocześnie informując ich, że jest już zdrowa:

Przepraszam, że mój poprzedni wpis nie był jasny. Jest po walce z rakiem. Wszytko jest już dobrze. To był ciężka przeprawa, ale jestem już zdrowa, szczęśliwa oraz bardziej obecna i wdzięczna niż kiedykolwiek wcześniej – podkreślała aktorka.

Marcia Cross w kultowym amerykańskim serialu będącym odpowiedzią na Seks w wielkim mieście występowała w latach 2004 – 2012. Na szklanym ekranie towarzyszyła jej m.in. Eva Longoria. To jednak nie jedyna produkcja, z której rudowłosa piękność jest znana. Marcia pojawiła się także m.in. w serialu Quantico.

Eva Longoria pokazała twarz swojego synka na okładce gazety! Internauci oszaleli na jego widok!

Przepiękna Eva Longoria pokazała swojego słodkiego synka! 43-letnia gwiazda zaprezentowała się bez grama makijażu!

43 letnia ciężarna Eva Longoria pokazała swój ogromny brzuch! Sporo przytyła ale nadal jest piękna!


Jesteś fanem/fanką serialu “Gotowe na wszystko”?

×