Szukaj

Piękna i do tego jeszcze bardzo zdolna. Partnerka Piotra Żyły pochwaliła się, co studiuje

Piotr Żyła, Marcelina Ziętek

Piotr Żyła, Marcelina Ziętek

Media od miesięcy spekulują na temat związku Piotra Żyły z Marceliną Ziętek. Zainteresowani nadal nie potwierdzili, że są razem. Na jaw wychodzą kolejne fakty na temat ukochanej skoczka. Co studiuje?

Piotr Żyła przez dwanaście lat był mężem Justyny Żyły. Dopóki było między nimi dobrze, dopóty w mediach nie pojawiało się zbyt wiele informacji na temat ich relacji. Zawrzało dopiero, gdy postanowili się rozstać. Byli małżonkowie przez długi czas publicznie prali brudy, nie szczędząc w swoim kierunku obelżywych słów.

Piotr i Justyna są już po rozwodzie i oboje zaczynają układać swoje życie od nowa. Oboje mają nowych partnerów. Justyna już kilka tygodni temu pochwaliła się kadrem z przystojnym biznesmenem, który skradł jej serce. Na temat relacji Piotra i Marceliny Ziętek wciąż wiadomo niewiele. jednak ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że są już zaręczeni. Co wiemy o przyszłej żonie skoczka?

Co studiuje Marcelina Ziętek?

Marcelina jest o ponad 10 lat młodsza od Żyły, jednak nie stanowi to dla nich żadnej przeszkody. Ukochana skoczka w wolnych chwilach stara się go wspierać z trybun, co niejednokrotnie udokumentowała na nagraniach udostępnianych na Instagramie.

Ziętek z zawodu jest aktorką i modelką. Piękność znana jest z serialu Szkoła, który emitowany jest na antenie TVN. Regularnie gra także w paradokumentalnym formacie 19+, gdzie wciela się w postać Kai Jarosik.

Dziewczyna może również pochwalić się tytułem Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek. Na jej profilu na Instagramie nie brakuje kadrów z profesjonalnych sesji fotograficznych, co potwierdza tylko, że profesjonalnie zajmuje się również modelingiem.

Marcelina jednak nie osiada na laurach i stale rozwija swoje umiejętności. Od dawna było wiadomo, że studiuje. W lipcu 2019 roku obroniła pracę licencjacką na Wydziale Sztuki i Nauki o Edukacji na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Na Instagramie opublikowała kadr, który został wykonany kilka dni temu. Aktorka przygotowuje się do kolejnych egzaminów, do których przystąpi w sesji zimowej. Jednej z obserwatorek zdradziła, że studiuje pedagogikę.

Jak tam u Was sesja? U mnie o 9 w salonie.
#sesja #egzaminy #studentlife

Piotr ma prawdziwe szczęście. Jego serce skradła nie tylko piękna, ale i inteligentna kobieta.


Marcelina Ziętek - co studiuje?

Marcelina Ziętek - co studiuje?

Marcelina Ziętek - co studiuje?

Marcelina Ziętek - co studiuje?

Marcelina Ziętek - co studiuje?

Marcelina Ziętek - co studiuje?

Dodaj komentarz

  • nefretete pisze:

    Podniecać się chłopem co swoje dzieci ma w dupie…..

  • Gość pisze:

    Co tu rozumiec poprostu kasa sie zgadza.pana Piotra lubie jest zabawny nie sposob sie z nim nudzic zaewne

  • Gośćbabcia pisze:

    Naprawdę nie rozumiem.Chciałabym,ale nie udaje się.Uroda ,to kwestia gustu,szczęścia(natura obdarzyła),czasu(czasem jednak szybko jakoś znika).Nie o urodzie jednak.Dziewczyna studiowała(może kontynuacja?)ma więc coś tam w głowie.Pan Piotr,sportowiec ok.Jednak wystarczy posłuchać…Nie rozumiem takich związków.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×