Szukaj

Marcelina Zawadzka wróciła z raju i zabrała się za remont toalety. Rozpalona i bez makijażu pracuje nad nowym wnętrzem

Marcelina Zawadzka - dekoruje toaletę

Marcelina Zawadzka - dekoruje toaletę

Marcelina Zawadzka pokazała na Instagramie, jak dekoruje toaletę. Za odkładaną czynność zabrała się po powrocie z wakacji. Zdjęcia wywołały żywiołową reakcję fanów prezenterki. Co piszą?

Marcelina Zawadzka świetnie wykorzystuje czas, w którym nie pojawia się na antenie. W zasadzie nie wiadomo co dalej z jej karierą w TVP, ale ona nie zamierza łamać tym sobie głowy. Spakowała walizki i przez kilkanaście dni ładowała akumulatory w Meksyku. Urlop relacjonowała na Instagramie, skąd co jakiś czas publikowała zdjęcia. Wrzuciła też to, na którym pozuje u boku ukochanego Tomasza Włodarczyka.

Z nowym partnerem podobno poznali się przez wspólnych znajomych. Połączyły ich podobne pasje, o czym jakiś czas temu donosiło Życie na gorąco:

Połączyło ich wspólne grono znajomych i podobne spojrzenia na świat. Dzielą też pasje — motoryzację i sport.

Marcelina i Tomasz spotykają się już od kilku miesięcy. Ich związek ma być na tyle poważny, że niektóre media donosiły o zaręczynach. Jak się okazuje, te jednak jeszcze przed nimi.

Muszę to zdementować: nie zaręczyliśmy się – wyznał Włodarczyk w Twoim Imperium.

Zakochani doskonale czują się w swoim towarzystwie, czego nie zamierzają już ukrywać. Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie z ich noworocznego spaceru, a jakiś czas potem pojawiły się relacje z kolejnego urlopu, tym razem w ośnieżonej Szwajcarii. Uczucie kwitnie, więc nic dziwnego, że prezenterka nie wygląda na zmartwioną swoją sytuacją zawodową.

Marcelina Zawadzka dekoruje toaletę. Jak wygląda?

Najnowszy post Marceliny nawiązuje do pojęcia blue Monday. Prezenterka postanowiła nie poddawać się teorii brytyjskiego psychologa i zrobić coś, co z pewnością odgoni smutki. Zabrała się za dekorowanie pamiątkami swojej toalety. Jak wyznała, odkładała to zajęcie już od dłuższego czasu. W rytm przeboju George’a Michaela przybija do ścian obrazki i inne gadżety.

Ubrana po domowemu, w dresie, luźno związanych włosach i ciepłych, długich skarpetach, bez makijażu, cała czerwona na twarzy skacze po drabince, komponując umieszczenie wybranych przedmiotów.

(co ciekawe Arnall wyznaczał datę najgorszego dnia roku za pomocą wzoru matematycznego uwzględniającego czynniki meteorologiczne takie jak: krótki dzień niskie nasłonecznienie psychologiczne- świadomość niedotrzymania postanowień noworocznych i ekonomiczne czas, który upłynął od Bożego Narodzenia powoduje, że kończą się terminy płatności kredytów związanych z zakupami świątecznymi…postanowiłam wiec zrobić coś kreatywnego tego jakże smutnego dnia i zabrałam się za odkładane od kilku lat (i mówię serio bo trochę to minęło od kiedy chciałam całą toaletę obwiesić zdjęciami, pocztówkami i wspomnieniami aż do teraz… i chyba mi się udało odmienić ten dzień:> a Wy jakie macie plany na Blue Monday? #lepiejpóźnoniżpóźniej #picture #memories #bluemonday #jedziemyztymdniem #nicesocks – napisała.

Internauci są zachwyceni pozytywnym wpisem. Komplementują prezenterkę i zachwycają się jej domowym wizerunkiem. Piszą, że widać, iż jest szczęśliwa. Podobają jej się zwłaszcza skarpety byłej miss.

Co to jest Blue Monday?

Blue Monday – choć nie ma na to żadnych dowodów naukowych – jest uważany za najbardziej depresyjny dzień w ciągu roku. Pojęcie opracował na podstawie specjalnego wzoru brytyjski psycholog Cliff Arnall. W 2021 roku wypada w poniedziałek 18 stycznia. Rzekomy najbardziej przygnębiający i smutny dzień roku został wyznaczony na trzeci poniedziałek stycznia na podstawie wzoru, uwzględniającego czynniki psychologiczne, ekonomiczne oraz meteorologiczne. Oczywiście jest tak samo zwolenników teorii, jak i przeciwników. Odczuliście dzisiaj, że jest blue Monday?


Marcelina Zawadzka dekoruje łazienkę

Marcelina Zawadzka dekoruje łazienkę

Marcelina Zawadzka dekoruje łazienkę

Marcelina Zawadzka dekoruje łazienkę

Marcelina Zawadzka dekoruje łazienkę

Marcelina Zawadzka dekoruje łazienkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×