Zamyślona Marcelina Zawadzka nie skąpi wdzięków fanom. Od przepastnego dekoltu nie da się oderwać wzroku

Marcelina Zawadzka - wdzięki

Marcelina Zawadzka - wdzięki

Marcelina Zawadzka ponownie zaświeciła biustem na Instagramie. Podzieliła się refleksja, którą zilustrowała serią zdjęć z wakacji.

Marcelina Zawadzka jest byłą Miss Polonia. Konkurs piękności był dla niej furtką do kariery –  związała się z Telewizją Polską i pojawiała się w najpopularniejszych programach. Z Idą Nowakowską prowadziła kulinarne show Bake Off. Ale Ciacho!, a przez kilka lat w duecie z Tomaszem Wolnym pojawiała się w Pytaniu na śniadanie. W ubiegłym roku jej nazwisko zostało połączone z aferą podatkową, tak zwana karuzelą vatowska i włodarze stacji postanowili pożegnać się z prezenterką. Obecnie jej głównym zajęciem jest bycie influencerką.

Zawadzka nie zapomniała o swoich fanach i z wielkim zaangażowaniem prowadzi profil na Instagramie. To właśnie tam trafiają nowe zdjęcia i relacje, a internauci mogą śledzić wydarzenia z życia ulubienicy. Marcelina ostatnio chwali głównie zdjęciami z podróży po świecie i kadrami z ukochanym. Od jakiegoś czasu spotyka się z przystojnym Niemcem – Maxem Gloecknerem. Mężczyzna jakiś czas temu pod adresem ukochanej skierował piękne słowa w social mediach.

Marcelina Zawadzka eksponuje dekolt

Ostatnio na profilu na Instagramie Marceliny Zawadzkiej nie brakuje zdjęć, którymi rozgrzewa internet. Za oknami szaruga, pojawił się pierwszy śnieg, a ona nie skąpi wdzięków swoim fanom i publikuje kadry z pełnych słońca miejsc.

Tym razem post byłej gwiazdy TVP jest bardzo refleksyjny. Pokazała kilka kadrów, na których pozuje w komplecie z przepastnym dekoltem, z którego góry wysuwają się jej piersi.

Sometimes it’s not the people who change, it’s the mask that falls off  #mask #face #people #change (Czasami to nie ludzie się zmieniają, tylko maska opada) – napisała.

Pod postem pojawiła się fala komentarzy i roi się od emotek ognia. To jednak nie słowa Zawadzkiej, a jej zdjęcia skradły uwagę.

  • Piekne ksztalty.
  • Jaka cudna!
  • Piękna!
  • Cóż za cudowna figura, pani jest niemożliwa!
  • Najlepsza i najpiękniejsza.
  • Jaki dekolt, fiu, fiu.

Zdjęcia Marceliny w naszej galerii.


Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×