Marcelina Zawadzka pokazała nowe zdjęcia z sesji z fotografem Paris Hilton. Zmysłowa „wędkarka” znalazła się w elitarnym gronie

Marcelina Zawadzka, Kevin Ostajewski

Marcelina Zawadzka, Kevin Ostajewski

Marcelina Zawadzka pokazała kolejne zdjęcia z sesji z Kevinem Ostajewskim. To polski fotograf znany ze współpracy z Paris Hilton, Britney Spears i innymi gwiazdami.

Marcelina Zawadzka zaczęła karierę w show-biznesie od zdobycia tytułu Miss Polonia. W krótkim czasie osiągnęła kolejne sukcesy. Jej osobą zainteresowała się TVP. Piękność była gwiazdą m.in. Pytania na śniadanieThe Voice of Poland i Bake-off. Niestety jej karierę nieco przycichła po tym, gdy została zamieszana w aferę związaną z tzw. karuzelą vatowską. Obecnie jest zajęta prowadzeniem kariery influencerki, a także współpracuje ze stacją Polsat.

Piękna Polka już lata temu została doceniona poza granicami kraju. W 2012 roku znalazła się w zaszczytnym gronie 16 najpiękniejszych kobiet świata podczas wyborów Miss Universe. Teraz uwagę zwrócił na nią Kevin Ostajewski. 27-letni fotograf mieszka na stałe w Los Angeles, gdzie współpracuje z największymi światowymi gwiazdami, w tym z Paris Hilton, która zatrudniła go lata temu i traktuje odtąd jak członka rodziny.

Z dnia na dzień było coraz lepiej i teraz jestem częścią jej rodziny. Podróżuję z nią wszędzie, znam całą rodzinę, rodzina mnie zaprasza na wszystkie obiady, więc jestem w ich gronie. Dzięki temu doceniam też, kim ona jest i kim ta rodzina jest. Więc mam tylko pozytywne wiadomości – zdradził Jastrząb Post.

W ostatnim czasie Kevin robił też zdjęcia na ślubie Britney Spears Sama Asghariego, co stało się możliwe dzięki jego znajomości z panem młodym. Nietrudno więc wywnioskować, że nasz rodak jest znany na całym świecie. Tym większy był zachwyt fanów, gdy wczoraj wrzucił pierwsze zdjęcia, które wykonał Marcelinie podczas krótkiego pobytu w Warszawie.

Marcelina Zawadzka z nowymi zdjęciami. Jak wyszła?

W piątek Marcelina dodała jeszcze większą liczbę fotek z tej sesji, na swoim profilu na Instagramie. Tym razem jest na nich widoczna w czerwono-biało-zielonej, wzorzystej sukni, czerwonej opasce, która znalazła się na jej głowie i w butach na wysokim obcasie. Zdjęcia wykonano nad stawem, a na niektórych z nich piękność trzyma w dłoniach wędkę.

Chce Wam pokazać moje ulubione zdjęcie z sesji z #fot @kevinostaj to właśnie taką energią chce Was dziś zarazić. Mega się cieszę, ze mogliśmy się poznać i zrobić kilka fajnych, spontanicznych i dynamicznych (jak to zdjęcie) wspólnych fote #energy #aaaa i kto idzie dziś ze mną na ryby…? –  napisała w opisie albumu.

Jak podoba się wam nowa sesja Marceliny Zawadzkiej? Naszym zdaniem jest fenomenalna! Dla Polki to wielka szansa na światową karierę. Przypomnijmy, że Kevin robił zdjęcia nie tylko Paris i Britney, a również m.in. J.Lo, Selenie Gomez, Donatelli Versace, Kardashiankom i Martinowi Garrixowi. Gratulujemy znalezienia się w tak zaszczytnym gronie.

https://www.instagram.com/p/CfLtererB6d/


Marcelina Zawadzka w obiektywie Kevina Ostajewskiego

Marcelina Zawadzka w obiektywie Kevina Ostajewskiego

Marcelina Zawadzka w obiektywie Kevina Ostajewskiego

Marcelina Zawadzka w obiektywie Kevina Ostajewskiego

Marcelina Zawadzka w obiektywie Kevina Ostajewskiego

Marcelina Zawadzka w obiektywie Kevina Ostajewskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×