Szukaj

Półnaga Marcelina Zawadzka królową długiego majowego weekendu! Jej zmysłowe zdjęcia z Los Angeles nie mają żadnej konkurencji!

Marcelina Zawadzka udostępniła serię zdjęć z wakacji w Los Angeles, na których kusi internautów swoim przepięknym ciałem. Takich gorących weekendowych zdjęć nie ma żadna polska gwiazda.
Marelina Zawadzka w Los Angeles

Marelina Zawadzka w Los Angeles

Weekend majowy jest doskonałą okazją, aby wyrwać się od codziennych obowiązków i wyruszyć na krótkie wakacje. Większość polskich celebrytek oraz gwiazd wygrzewa się na niebiańskich plażach oraz korzysta ze wszelkich luksusów proponowanych przez słoneczne kurorty na całym świecie. O wypadzie majowym nie zapomniała również piękna prezenterka Pytania na śniadanieMarcelina Zawadzka.

Miss Polonia za cel swojej podróży tym razem wybrała słoneczne Los Angeles. Marcelina pręży swoje wdzięki w dzielnicy znajdującej się w regionie Westside należącym do miasta Los Angeles. Venice jest znane ze swoich kanałów wodnych, plaż i Ocean Front Walk – pieszej promenady, której nieodłączną część stanowią różni artyści. Marcelina, podobnie jak inne światowe gwiazdy, bardzo aktywnie wykorzystuje swój czas w USA.

Marcelina Zawadzka w bikini w Kalifornii

Prezenterka zaliczyła już większość atrakcji turystycznych w południowej Kalifornii. Obecnie skupiła się wyłącznie na plażowaniu. Na profilu zmysłowej modelki pojawiła się seria zdjęć, na których możemy podziwiać urodę Zawadzkiej prezentowaną na tle romantycznego oceanu. Najciekawsze są oczywiście fotki w zmysłowym czekoladowym stroju, który fenomenalnie odsłonił biust Marceliny, jak również podkreślił jej modelowe wymiary. Widok rozebranej prezenterki TVP natychmiast skłonił jej fanów do licznych komentarzy:

  • Najpiękniejsza
  • Ale masz piękne ciało
  • Marcelina ty to potrafisz rozpalić zmysły
  • Super sesja
  • Jesteś przepiękna!
  • Cudowne zdjęcia Jesteś taka piękna
  • Cudo niewyobrażalne

Zobaczcie, tak wypoczywa Marcelina Zawadzka.

Zobacz: Marcelina Zawadzka, Patricia Kazadi oraz Marina Łuczenko ostro zaszalały na Coachelli! To była gwiazdorska Wielkanoc bez facetów!

Zobacz: Gwiazdy świętują Śmigus Dyngus: Ania i Robert Lewandowscy, Joanna Racewicz, Grzegorz Hyży, Marcelina Zawadzka

Zobacz: Marcelina Zawadzka odmieniona w seksownego wampa w zmysłowej sesji! Jej piękna kreacja odsłoniła sporo ciała


Marcelina Zawadzka na plaży w Los Angeles

Marcelina Zawadzka na plaży w Los Angeles

Marcelina Zawadzka na plaży w Los Angeles

Marcelina Zawadzka na plaży w Los Angeles

Marcelina Zawadzka na plaży w Los Angeles

Marcelina Zawadzka na plaży w Los Angeles

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×