Szukaj

Marcelina Zawadzka straciła pracę w TVP. Pojawiły się przecieki, kto ma ją zastąpić. Dobra zmiana?

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka straciła pracę w TVP2. Czy to pierwsze konsekwencje tego, że jest zamieszana w przestępstwo i postawiono jej aż trzy zarzuty?

Marcelina Zawadzka nie ma obecnie najlepszego czasu. Jest w centrum afery związanej z tzw. karuzelą vatowską. Została posądzona o trzy przestępstwa: oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur i pranie brudnych pieniędzy, z czego przyznała się do dwóch pierwszych. Akt oskarżenia przedstawiono 17 osobom z Polski, Litwy, Białorusi i Ukrainy. Prezenterce, jako jedynej, nie zarzucono działania w grupie przestępczej.

Pani Marcelina Z. ma status osoby oskarżonej. Ma postawione trzy zarzuty. Co do dwóch przyznała się w postępowaniu przygotowawczym przed prokuratorem, a co do jednego nie. Chodzi o uszczuplenie podatku, przyjęcie i rozliczenie faktur oraz pranie brudnych pieniędzy. Do tego ostatniego nie przyznała się.

Grozi jej za to nawet 8 lat pozbawienia wolności. Wygląda na to, że afera już zaczyna wpływać na jej karierę, bo właśnie pojawiły się informacje, że straciła posadę w TVP.

Marcelina Zawadzka straciła pracę w TVP

Marcelina Zawadzka przechodzi naprawdę trudny czas. Kariera prezenterki zawisła na włosku. Jak podaje Plotek, musiała pożegnać się z pracą w TVP2. Nie poprowadzi 11. edycji The Voice of Poland:

Marcelina nie będzie prowadziła kulis „The Voice of Poland”. Produkcja jeszcze nie wie, czy ktoś zajmie jej miejsce, ale ma w kim przebierać – twierdzi informator portalu.

Są podejrzenia, że to oskarżenia, które usłyszała, sprawiły, że szefowie postanowili się jej pozbyć. To jednak jedynie spekulacje. Na razie pojawiły się plotki, że jej miejsce prawdopodobnie zajmie albo Ida Nowakowska, albo Tamara Gonzalez Perea, choć producenci programu wciąż nie podjęli ostatecznej decyzji w tej sprawie. Według was to będzie dobra zmiana?

Sama Marcelina milczy, a jakiś czas temu Pudelek donosił, że przyjaciele Zawadzkiej twierdzą, iż ona wcale się nie przejmuje tym, że może stracić pracę w Telewizji Publicznej.

Marcela od dawna męczy się w TVP, ma dosyć. I wie o tym każdy, nawet jej współpracownicy z „Pytania na Śniadanie”. Teraz czeka na rozwój wydarzeń, ale możliwe, że takie zakończenie sprawy będzie jej nawet na rękę. Jej kariera infuencerska świetnie się rozwija, a inne stacje zaczynają się nią poważnie interesować – zdradziło źródło portalu.

Nam pozostaje czekać na dalszy rozwój wydarzeń.


Marcelina Zawadzka zaskakuje stylizacją

Marcelina Zawadzka zaskakuje stylizacją

Marcelina Zawadzka przed studiem Pytania na Śniadanie

Marcelina Zawadzka przed studiem Pytania na Śniadanie

Marcelina Zawadzka jak JLo

Marcelina Zawadzka jak JLo

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×