Marcelina Zawadzka rozgrzała Instagram do czerwoności serią zdjęć prosto z sypialni. Skąpy strój obnażył wszystkie jej wdzięki

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka w piątkowy wieczór rozgrzała internet do czerwoności sesją w skąpiej piżamie. Wielu fanów nie będzie mogła zmrużyć oka. Wygląda zjawiskowo. 

Marcelina Zawadzka dokładnie dekadę temu zdobyła tytuł Miss Polonia. Konkurs piękności otworzył jej drzwi do kariery. Na stałe związała się z Telewizją Polską i pojawiała się w najpopularniejszych programach. Z Idą Nowakowską prowadziła kulinarne show Bake Off. Ale Ciacho!, a przez kilka lat mogliśmy ją oglądać w duecie z Tomaszem Wolnym w Pytaniu na śniadanie. Niestety po aferze podatkowej, w której padło jej nazwisko, pożegnała się z pracą na antenie i obecnie nie jest na stałe związana z żadną stacją.

Śliczna gwiazda nie zapomniała jednak o swoich fanach i z wielkim zaangażowaniem prowadzi profil na Instagramie. To właśnie tam trafiają nowe zdjęcia i relacje, z których internauci mogą śledzić bieżące wydarzenia z życia swojej ulubienicy.

Marcelina Zawadzka pokazała gorącą sesję w piżamie

Marcelina ostatnio chwali głównie zdjęciami z podróży po świecie i kadrami z ukochanym. Od jakiegoś czasu spotyka się z przystojnym Niemcem – Maxem Gloecknerem. Przez długi czas pojawiały się plotki o tym, że jej serce jest zajęte, ale sama zainteresowana nie potwierdzała tych informacji. Dopiero gdy spekulacje sięgnęły zenitu, pochwaliła się pierwszą fotografią z nowym partnerem. Od tamtej pory nie ukrywa już swoich uczuć i chętnie pozuje u boku przystojnego blondyna. Trzeba przyznać, że tych dwoje stanowi wyjątkowo piękny duet.

Marcelina doskonale czuje się przed obiektywem, a na jej profilu często pojawiają się sesje, w których nie wstydzi się pokazać obłędnego ciała. Dzisiaj wieczorem rozgrzała internet do czerwoności, wskakując w skąpą piżamkę. Kilka kadrów wylądowało w sieci, a internauci wprost oszaleli na widok jej długich zgrabnych nóg.

Pod postem natychmiast pojawiła się masa komentarzy i oczywiście komplementów. Fani nie mogą się na nią napatrzeć.

  • Najpiękniejsza.
  • Petarda.
  • Mega petarda super wyglądasz.
  • Rakieta.
  • Piękne nogi.
  • Jak zwykle piękna.

Komentarze moglibyśmy cytować cały wieczór. Wygląda na to, że wielu fanów nie mogło będzie tej nocy spokojnie zasnąć. Zdjęcia, które udostępniła Marcelina, zobaczycie w naszej galerii.


Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×