Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Marcelina Zawadzka podbiła serce kolejnego mężczyzny. I nie jest to Mikołaj Roznerski!

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski kryzys


Marcelina Zawadzka poznała synka Mikołaja Roznerskiego

Związek Marceliny Zawadzkiej i Mikołaja Roznerskiego był sporym zaskoczeniem – nikt nie spodziewał się takiego duetu, ale media pokochały tę parę za ich naturalność i swobodę w okazywaniu sobie czułości. Wszystko wskazuje też na to, że nie jest to przelotna miłostka, a aktor i Miss Polonia traktują swoją relację bardzo poważnie. Na tyle poważnie, że zdecydowali się podjąć kolejny krok ku wspólnej przyszłości – Marcelina poznała synka swojego ukochanego, siedmioletniego Antoniego. 

Co Mikołaj Roznerski mówił o Marcelinie Zawadzkiej dwa lata temu?

Marcysia była trochę stremowana przed pierwszym spotkaniem z Antosiem. Ale zupełnie niepotrzebnie. Jest wyjątkowo ciepłą i otwartą osobą i chłopiec szybko się do niej przekonał. Mały często nocuje u Mikołaja. Dzielą się z Martą rodzicielskimi obowiązkami. Nic dziwnego, że w końcu przyszedł czas, żeby Marcelina się z nim zaprzyjaźniła. Antoś rozumie, że Marcysia jest dla jego taty ważna – informuje źródło Faktu

Z matką Antosia, Martą Juras, Mikołaj rozstał się trzy lata temu – ze względu na chłopca utrzymują jednak kontakt, ale wygląda na to, że obecność byłej partnerki w życiu Roznerskiego nie przeszkadza Marcelinie. Para intensywnie planuje wspólną przyszłość, a fakt, że Marcelina zaprzyjaźniła się z Antosiem jest bardzo dobrym znakiem!

Marcelina Zawadzka podpadła Mikołajowi Roznerskiemu!

Marcelina Zawadzka - Fashion Week Berlin 2017

Marcelina Zawadzka – Fashion Week Berlin 2017

Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka są parą

Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka są parą

Czy Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski pasują do siebie?Komentarzy: 1


Gość | 22 lipca 2017, 02:24

i tak to dziecko ma zespół downa


Dodaj komentarz
×