Marcelina Zawadzka pokazała kształty w całej okazałości. Na pierwszym planie naga pierś. Zrobiło się gorąco

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka na nowych zdjęciach z wakacji pokazała sporo ciała. Pierś wymknęła się spod kontroli modelki. Internauci komentują.

Marcelina Zawadzka, odkąd przestała współpracować z TVP, po udziale w głośnej aferze związanej z tak zwana karuzelą vatowską, postawiła na podróże. Kiedy obserwuje się jej profil na Instagramie, można odnieść wrażenie, że żyje na walizkach. Zdjęciami z odwiedzanych miejsc chętnie dzieli się w sieci. Często są to bardzo gorące fotki, w których chwali się wdziękami.

W sobotę na profilu Zawadzkiej pojawiła się nowa porcja ujęć dla fanów spragnionych gorących klimatów, dosłownie i w przenośni.

Zobacz: Marcelina Zawadzka rozgrzała Instagram do czerwoności serią zdjęć prosto z sypialni. Skąpy strój obnażył wszystkie jej wdzięki

Marcelina Zawadzka pokazała piersi

Meksyk, Dubaj, Wyspy Kanaryjskie… To tylko niektóre z kierunków, jakie za swój cel obrała Marcelina Zawadzka. Często podróżuje u boku przystojnego Maxa, który jakiś czas temu zagościł w jej życiu i skradł jej serce. Gloeckner jakiś czas temu pod adresem ukochanej skierował piękne słowa w social mediach.

Marcelina nie przestaje zachwycać także swoich fanów na Instagramie. Odważne kadry to niemal codzienność. Zawadzka nie zamierza zachowywać dla siebie swoich wdzięków i chętnie się nimi dzieli w sieci. W sobotę, żeby przepłoszyć kiepską pogodę, opublikowała mini sesję z Teneryfy. Pozuje w kolorowym komplecie z przepastnym dekoltem. Na niektórych ujęciach widać, jak jej niesforna pierś wymyka się spod kontroli. Z pewnością udało jej się przegonić szarugę.

Wiem … wiem  widzę to co mamy za oknem… dlatego postanowiłam wrzucić właśnie to zdjęcie na przekór chlapie i sennej atmosferze #photo #with #kaktus (kiedy na dworze zimno i plucha ja wrzucę kaktucha ) #teneryfa #saturday – napisała.

Pod zdjęciami zawrzało. Nie brakuje komplementów, a internauci zgodnie twierdzą, że nagle zrobiło się jakoś cieplej:

  • Sztos!
  • Jesteś taka gorąca!
  • Wow, zrobiło się goroąco!
  • Piękna, najpiekniejsza!
  • I to jest cud cudów.
  • Jesteś taka sexy!

Zdjęcia Zawadzkiej w naszej galerii.


Marcelina Zawadzka na Teneryfie

Marcelina Zawadzka na Teneryfie

Marcelina Zawadzka na Teneryfie

Marcelina Zawadzka na Teneryfie

Marcelina Zawadzka na Teneryfie

Marcelina Zawadzka na Teneryfie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×