Marcelina Zawadzka w seksownej mini u fryzjera. Włosy wystylizowane pięknie, ale to jej biust przyciąga uwagę

Marcelina Zawadzka w czwartek pojawiła się na promocji książki Magdaleny Pieczonki Twój make-up z gwiazdami. Miss z tej okazji zadbała nie tylko o odpowiednią fryzurę, ale także o seksowną stylizację. Jak wyglądała?

Marcelina Zawadzka, to jedna z seksowniejszych gwiazd związanych z Telewizją Polską. Gdziekolwiek się nie pojawia, z daleka przyciąga uwagę fotoreporterów, którym wytrwale pozuje do zdjęć. Niemal zawsze prezentuje się perfekcyjnie, zachwycając nie tylko strojami, ale także makijażem.

Zobacz: Rafał Jonkisz o relacji z Marceliną Zawadzką! Zdradził więcej niż ich romantyczne zdjęcia [WIDEO]

Marcelina Zawadzka w seksownej stylizacji na promocji książki

Jak pomalować się w stylu Marceliny Zawadzkiej? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w najnowszej książce makijażystki Magdaleny Pieczonki Twój make-up z gwiazdami. Nic więc dziwnego, że Zawadzka pojawiła się na czwartkowej promocji książki.

Zobacz: Seksowna Marcelina Zawadzka w skórze stylowo puszcza dymka w restauracyjnym ogródku. Mężczyźni oszaleją na widok tych zdjęć

Marcelina Zawadzka podczas promocji książki Magdaleny Pieczonki

Marcelina Zawadzka podczas promocji książki Magdaleny Pieczonki

Zanim jednak wzięła udział w wydarzeniu, musiała się do niego odpowiednio przygotować. W tym celu udała się do zaprzyjaźnionego fryzjera. To on pomógł doprowadzić jej włosy do ładu, decydując się zakręcić je w delikatne loki, które podkreślały makijaż gwiazdy.

Marcelina Zawadzka u fryzjera

Marcelina Zawadzka u fryzjera

Ta wizyta tak spodobała się Zawadzkiej, że na efektem pracy na bieżąco chwaliła się na Instagramie. Tam pokazała krok po kroku metamorfozę, jaką przeszły jej włosy – od mokrych, po idealnie zakręcone loki. Na nagraniach to jednak nie tylko włosy przyciągały uwagę, ale także sukienka, którą założyła gwiazda.

Marcelina zdecydowała się na skórzaną, przylegającą do ciała brązową sukienkę, która miała dość głęboki dekolt. To on w seksowny sposób eksponował biust gwiazdy. W tej sukni Zawadzka pojawiła się podczas premiery książki, dobierając do kreacji buty na obcasie, które podkreślały jej długie nogi.

W takim wydaniu zaprezentowała się przepięknie!

Zobacz: Odważna sesja Marceliny Zawadzkiej podnosi ciśnienie! Wystarczyło, że zmysłowo wynurzyła się z wody! „Ale foczka”

 

 

 

 

 


Marcelina Zawadzka u fryzjera
Marcelina Zawadzkaaaa
Marcelina Zawadzka fryzer

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×