To się porobiło! Imponujący biust gorącej Marceliny Zawadzkiej obiektem żarliwej dyskusji w internecie! Fani dopatrzyli się operacji plastycznej!

Marcelina Zawadzka piersi

Marcelina Zawadzka piersi

Marcelina Zawadzka w karnawałowej kreacji z Rio de Janeiro

Karnawał to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w ciągu roku. Kluby oferują wiele atrakcji, imprezy tematyczne wyrastają jak grzyby po deszczu, w sklepach roi się od romantycznych masek, mających ukryć naszą tożsamość i brokatowych dodatków, które dodadzą nam blasku. Nie jest jednak tajemnicą, że prawdziwym królestwem karnawałowego szaleństwa jest Brazylia. W Rio de Janeiro ludzie przygotowują się do karnawału przez cały rok, stroje wykonywane są ręcznie od początku do końca, a ich piękno i niesamowity seksapil zasłynęły na całym świecie.

Marcelina Zawadzka skusiła się na jeden z takich kostiumów w Pytaniu na ŚniadanieModelka pochwaliła się swoją obłędną figurą w niezwykle obcisłej kreacji opinającej ciasno nogi i biodra, podkreślającej talię i eksponującej biust. Charakterystyczne, pierzaste nakrycie głowy z bogatym zdobieniem pasującym do okazałej kolii na szyi Marceliny i niebagatelnie wysokie szpilki dopięły dzieła – Marcelina zamieniła się w brazylijską seksbombę, która podczas legendarnych już parad lśni niczym prawdziwy klejnot. Swoją przemianą pochwaliła się na Instagramie:

Hym … tak takie stroje w @pytanienasniadanie????? #sama#jestem#wszoku ??? dziękuje ze mogłam się poczuć jak na karnawale #riodejaneiro#brazil???

Jej metamorfoza podzieliła fanów. Jedni byli zachwyceni…

  • Obłędne! WOOOW!…
  • ?? petarda. A razem z Tomkiem Wolnym jesteście najlepszymi prezenterami, uwielbiam Was oglądać ??
  • Matko jaka śliczna dziewczyna ??????

…a inni sceptycznie nastawieni do tematu:

  • Stanik czy operacja?
  • A pióra to prawdziwe czy sztuczne?
  • Śmiesznie to wygląda
  • Wyglądasz jakbyś przestała oddychać
  • Piersi giganty. Nienaturalnie to wygląda

Są gusta i guściki, ale nie można zignorować tego, że Marcelina wyglądała zjawiskowo. Która z was chciałaby wziąć udział w takiej paradzie, w takim stroju? 😉

Marcelina Zawadzka upolowała ideał! Jej facet wygląda jak z brazylijskiej telenoweli, ale nie to jest najciekawsze!

 

Tak polskie gwiazdy spędziły pierwszy dzień świąt! Natalia Siwiec, Małgorzata Kożuchowska, Marcelina Zawadzka… [ZDJĘCIA]

Zmysłowa Marcelina Zawadzka już świętuje Nowy Rok! Jej wystrzałowa sukienka i fenomenalne kozaki przebiły wszystkie planowane fajerwerki!


Marcelina Zawadzka w karnawałowej kreacji

Marcelina Zawadzka w karnawałowej kreacji

Marcelina Zawadzka w karnawałowej kreacji

Marcelina Zawadzka w karnawałowej kreacji

Marcelina Zawadzka zaszalała w TVP eksponując swoje srebrne kozaki

Marcelina Zawadzka zaszalała w TVP eksponując swoje srebrne kozaki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×