Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Marcelina Zawadzka w pierwszym wywiadzie o związku z Mikołajem Roznerskim! „Nie zdradzaliśmy nic wcześniej, bo…”

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski są parą


Marcelina Zawadzka o związku z Mikołajem Roznerskim

Związek Marceliny Zawadzkiej i Mikołaja Roznerskiego, o którym napisaliśmy jako pierwsi, budzi wiele emocji. Kilka tygodni temu para zdecydowała się ujawnić na Instagramie i od tego czasu media chcą znać wszystkie szczegóły tej znajomości. Być może dlatego Marcelina zdecydowała się udzielić wywiadu magazynowi Party.

Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka są parą! Potwierdzili nasze doniesienia romantyczną sesją!

W ostatniej rozmowie zdradziła jaką jest partnerką i czym jest związek z Mikołajem:

Nie zdradzaliśmy nic wcześniej bo chcieliśmy, żeby ten czas był tylko dla nas. Jestem teraz w takim okresie próbnym, i dlatego nie chcę na razie zbyt wiele o tym mówić. Powiem tylko, że wiosna bardzo sprzyja nowym znajomościom. Nie mogłabym być z kimś, kto nie potrzebuje przestrzeni dla siebie. Ja zawsze na początku bardzo szybko otwieram się na nową relację, ale nie potrafię się szybko zakochać, to wymaga czasu. Mój potencjalny partner przechodzi więc coś w rodzaju okresu próbnego. 

W dalszej części rozmowy Marcelina mówi o tym, że nie jest typową dziewczyną:

Jestem bardzo samodzielna i nie lubię, kiedy mężczyzna chce mi ponieść walizkę albo otwiera przede mną drzwi. Potrafię sama sobie z tym poradzić i taka pomoc „na siłę” trochę mi uwłacza. Ja wiem, że mężczyźni chcą czuć się męsko, ale takie gesty to ni jest moim zdaniem dobry sposób. Podobnie jak stawianie drinków- to mi nie imponuje. W moim przypadku uczucie najczęściej rodziło się z relacji kumpelskich. Uważam, ze jeżeli się lubimy, mamy ze sobą dużo wspólnego, to z czasem może się to przerodzić w coś więcej. 

Marcelina to ewidentnie niemałe wyzwanie dla mężczyzn. Dużo szczęścia z Mikołajem!

Mikołaj Roznerski stanął w obronie Marceliny Zawdzkiej! Ostre słowa

Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka są parą

Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka są parą

Marcelina Zawadzka - Pytanie na Śniadanie 04.03.2017

Marcelina Zawadzka o związku z Mikołajem Roznerskim

Mikołaj Roznerski - Pytanie na Śniadanie

Mikołaj Roznerski jest partnerem Marceliny Zawadzkiej

Czy Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski pasują do siebie?Komentarzy: 3


Gość | 20 czerwca 2017, 05:00

Tragedia jakaś ! Mówi się ,że on jest niezły ‚aparat ‚, Ale myśle ,że ONA, to dopiero jest ‚aparatka’, Zresztą próbkę siebie właśnie zaprezentowała, czego nie lubi, co jej uwłacza, testuje facetów itd….No odlot, ale to by się zgadzało…Cechą wyróżniającą panią spod znaku WODNIKA jest duża atrakcyjność fizyczna, która idzie w parze z wielką kapryśnością charakteru. Jej zmienne nastroje mogą zachwiać każdym stabilnym związkiem.W porównaniu z innymi kobietami gorzej wypada jako gospodyni. Jeżeli nie ma pomocy ze strony męża, może dochodzić na tym tle do częstych scysji. Na co dzień pani Wodnik jest dziewczęca, pogodna i wesoła.Dużo czasu poświęca na pielęgnację swojej urody, ale kupując kosmetyki bardziej kieruje się wyglądem flakonika niż jego zawartością. W sprawach erotycznych i seksu pani Wodnik zachowuje pewien dystans. Nie ulega czarowi wyznań miłosnych, nigdy się nie zapomina i w tej dziedzinie laurów nie zbiera. Miewa skrajne zachowania, a satysfakcję znajduje bardziej w sferze duchowej niż doznań fizycznych. Uczucia i namiętności zamyka we własnym wnętrzu. Stara się nie dać po sobie poznać, co przeżywa i co myśli. TAK WIĘC NIECH CHŁOPAK SOBIE GŁOWY NIE ZAWRACA , BO JUZ NA DZIEN DOBRY DOWIEDZIAŁ SIĘ ,ŻE ZALICZONY JEST DO FACETÓW , KTÓRYCH ONA NIE LUBI…


Nie pasuja do siebie! | 19 czerwca 2017, 15:21

On – LEKKODUCH, zycie bierze jak leci, bez przemyslenia i odpowiedzialnosci.. taki dvpek nie znajacy jeszcze prawdziwego zycia. Natomiast ona, niby wymaga od zycia czegos wiecej a lapie sie za byle jakiego LEKKODUCHA z „przeszloscia” i z „przychowkiem” ( chodzi tu o dziecko). Moim zdaniem dlugo ze soba oni nie beda…. sorry!


Gośćtys | 19 czerwca 2017, 12:24

watpie czy ten zwiazek przetrwa


Dodaj komentarz
×