Marcelina Zawadzka pierwszy raz o rozstaniu z Mikołajem Roznerskim! Już wiemy co zniszczyło ich związek!

Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka

Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka skomentowała starą i nową miłość

Chociaż Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski rozstali się jakiś czas temu, to piękna prowadząca Pytanie na Śniadanie po raz koleiny postanowiła opowiedzieć na łamach magazynu Flesz o związku z przystojnym aktorem.

Miss Polonia i Mikołaj Roznerski byli ze sobą zaledwie 4 miesiące. Jak się okazało, ten krótki czas wystarczył by byłą parę połączyło gorące uczucie, o którym chętnie opowiadali na początku 2017 roku. Jednak miłość nie przetrwała. Jak sami tłumaczyli, powodem rozpadu ich związku był natłok pracy.

Tym razem Marcelina Zawadzka w magazynie Flesz odkryła zupełnie nowe karty. Zdradziła intrygujące szczegóły na temat związku z Mikołajem Roznerskim oraz wyjawiła prawdę na temat obecnej relacji, w której modelka się znajduje.

Rozmijaliśmy się i niemal nie mieliśmy dla siebie czasu. W związku jest się po to, by się wzajemnie uszczęśliwiać. Jeśli to tak nie funkcjonuje, to nie ma sensu ciągnąć takiej relacji – skomentowała relację z aktorem.

Zawadzka w wywiadzie dla tabloidu zdradziła, że teraz stara się znaleźć równowagę między pracą, a życiem prywatnym. Jednak, jak sama przyznała, nie chce szukać szczęścia na siłę. Ponadto zdradziła, że na poważne deklaracje z Leonardo jest jeszcze za wcześnie.

Cieszę się z tego, co jest tu i teraz. Dobrze czujemy się w swoim towarzystwie, fajnie spędzamy czas i mamy podobne zainteresowania. Leonardo ciągle się śmieje, jest serdeczny, ma szalone pomysły i czuję, że przy nim nie muszę się spina – czytamy.

Trzymamy zatem kciuki za zbudowanie trwałej relacji!

Zobacz: Zdjęcia nie kłamią! Namiętna Marcelina Zawadzka przyłapana z nowym partnerem! Mikołaj Roznerski dostanie zawału jak to zobaczy!

Zobacz: To dopiero HOT zdjęcia! Marcelina Zawadzka w chłodne jesienne wieczory rozgrzewa się w ramionach seksownego bruneta! Ależ z niego przystojniak!

Zobacz: Dramat Mikołaja Roznerskiego! Dlaczego przystojny aktor nie może ułożyć sobie życia?


Marcelina Zawadzka i Barbara Kurdej-Szatan - finał The Voice of Poland

Marcelina Zawadzka i Barbara Kurdej-Szatan - finał The Voice of Poland

Mikołaj Roznerski na siłowni

Mikołaj Roznerski na siłowni

Mikołaj Roznerski - spotkanie z twórcami filmu

Mikołaj Roznerski - spotkanie z twórcami filmu "Kobieta Sukcesu" 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×