Szukaj

Marcelina Zawadzka długo nie narzekała na brak pracy przed kamerą. Gdzie ją zobaczymy tym razem?

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Od jakiegoś czasu fani nie mogą już oglądać Marceliny Zawadzkiej na antenie telewizji śniadaniowej. Miejsce modelki zajęła już inna gwiazda. Na szczęście Miss Polonia ma już pomysł na siebie.

Marcelina Zawadzka była jedną z prowadzących popularny program Pytanie na Śniadanie. Widzowie darzyli ją wielką sympatią, a ona z uśmiechem witała ich każdego poranka. Razem z Tomkiem Wolnym tworzyli na antenie bardzo zgrany duet. Wspólnie prowadzili rozmowy z ciekawymi gośćmi i poruszali ważne dla Polaków tematy. Miss Polonia zjednała sobie publiczność ogromną zdolnością do prowadzenia swobodnej rozmowy, a także nietuzinkową urodą. Jej fani doceniają także każdą publikację, która pojawia się w social mediach.

Niestety niedawno zabrakło jej na antenie. Odejście spowodowane było potrzebą poukładania prywatnych spraw. Głośne oskarżenia pojawiające się w mediach na temat jej oszustw podatkowych odebrały jej na chwilę całą radość. Redakcyjny kolega poczuł się zobowiązany, by wytłumaczyć, dlaczego jej nie ma:

Oczywiście wszyscy zauważyliśmy, że od jakiegoś czasu u moim boku Marceliny nie ma. Poprosiła o trochę czasu wolnego, aby uporządkować swoje sprawy prywatne.

Marcelina Zawadzka ma nowe zajęcie. Co robi?

Natychmiast pojawiły się pogłoski na temat tego, jakoby rozstanie z Pytaniem na śniadanie miało być na stałe. Jednak Martyna wyjawiła w rozmowie z Plejadą, że jej powrót do pracy to kwestia czasu.

Powiedziałam w czerwcu szefostwu, że potrzebuję chwili na uporządkowanie swoich prywatnych spraw, aby nie rzutowały na program, który uwielbiam i którego jestem częścią od lat. Umówiliśmy się, że zaraz po wyjaśnieniu i zakończeniu tych spraw wrócę do prowadzenia programu Pytanie na śniadanie. To kwestia czasu.

Jednak wspomniana przerwa odbiła się na dotychczasowych zarobkach gwiazdy. Musiała więc znaleźć sobie inne, tymczasowe zajęcie, którym pochwaliła się w relacji na Instagramie. Modelka postanowiła wziąć udział w odpłatnym kursie makijażu znanej makijażystki. Będzie tam gościem specjalnym.

Zapraszam serdecznie na kameralne spotkanie o charakterze edukacyjnym (w formie pokazu makijażu). Gościem specjalnym będzie moja cudna Marcelina Zawadzka – czytamy.

Wspomniane warsztaty nie należą do najtańszych. Pierwsze szkolenie z makijażem dziennym kosztuje 199 złotych. Natomiast kolejne, gdzie wykonany będzie smokey eye wersja pro warty jest 349 złotych.

Skorzystacie z możliwości spotkania z Marceliną?


kurs makijażu z Marceliną Zawadzką

kurs makijażu z Marceliną Zawadzką

kurs makijażu z Marceliną Zawadzką

kurs makijażu z Marceliną Zawadzką

kurs makijażu z Marceliną Zawadzkąmakijażu z Marceliną Zawadzką

kurs makijażu z Marceliną Zawadzką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×