Szukaj

Marcelina Zawadzka pokazała nową fryzurę. Skorzystała z pomysłu J.Lo i wygląda nieziemsko

Marcelina Zawadzka fryzura

Marcelina Zawadzka fryzura

Marcelina Zawadzka pokazała nowe zdjęcia na Instagramie, a na nich nową fryzurę i wprawiła internautów w zdumienie i zachwyt. Wygląda jak Jennifer Lopez. Co zmieniła?

Marcelina Zawadzka jest jedną z prezenterek Pytania na śniadanie. Programy z jej udziałem cieszą się sporą popularnością wśród widzów, którzy często specjalnie dla niej włączają telewizory. Prowadząca zachwyca nie tylko urodą, ale także intelektem i umiejętnością prowadzenia swobodnej rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Ma też niezwykłą zdolność do częstych, subtelnych, ale spektakularnych w efekcie metamorfoz. Tym razem zachwyciła fryzurą jak JLo.

Marcelina Zawadzka w nowej fryzurze

Jakiś czas temu Marcelina opublikowała post, w którym pochwaliła się swoją wielką garderobą. Ogłosiła, że rusza z wyprzedażą ubrań. By zachęcić kupujących do zakupów, pokazała zdjęcia i zwierzyła się, że miała niemały problem z wyborem, czego się pozbyć. Fanki były zachwycone, obiecując w komentarzach, że z pewnością skuszą się na perełki z szafy gwiazdy.

Zawadzka co jakiś czas delikatnie eksperymentuje z wyglądem, ale przy jej zjawiskowej urodzie, nawet niewielkie zmiany dają spektakularne efekty. Jakiś czas temu pochwaliła się nową fryzurą, co spowodowało duży oddźwięk i masę komplementów od jej fanów na Instagramie.

Dzisiaj wstawiła nowe zdjęcia, a na nich widać, że przedłużyła włosy – być może zainspirowana Jennifer Lopez, bo naprawdę przypomina wielką gwiazdę, pozując w długich lokach na swoim balkonie. Marcelina wygląda rewelacyjnie, jest efekt wow!

Piękna Marcelina nie musiała długo czekać na odzew internautów.

  • No przepiękna!
  • Wow, perfect…Jest efekt WOW.
  • Piękna jak zawsze.
  • Ależ fryzura, normalnie jak JLO.
  • Piękne włosy – piszą zachwyceni.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka zasłoniła twarz, ale odsłoniła nogi! W ultra krótkich szortach kusiła przed siedzibą TVP


Marcelina Zawadzka we fryzurze jak JLO

Marcelina Zawadzka we fryzurze jak JLO

Marcelina Zawadzka we fryzurze jak JLO

Marcelina Zawadzka we fryzurze jak JLO

Marcelina Zawadzka we fryzurze jak JLO

Marcelina Zawadzka we fryzurze jak JLO

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×