Szukaj

Marcelina Zawadzka w ekskluzywnej mini pręży się na motorze! Potem się przebrała i było jeszcze bardziej hot

Marcelina Zawadzka na motorze

Marcelina Zawadzka na motorze

Marcelina Zawadzka pokazała się w zaskakującej sesji zdjęciowej. Mało kto prezentuje się tak dobrze na motorze.

Marcelina Zawadzka długo nie schodziła z pierwszych stron kolorowych gazet. Wszystko to za sprawą oskarżeń, jakie padły w jej kierunku. Została posądzona o trzy przestępstwa: oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur i pranie brudnych pieniędzy, z czego przyznała się do dwóch pierwszych. Akt oskarżenia przedstawiono 17 osobom z Polski, Litwy, Białorusi i Ukrainy. Prezenterce, jako jedynej, nie zarzucono działania w grupie przestępczej.

Niedawno postanowiła odnieść się do całej sprawy i wydała oświadczenie. Zrobiła to tylko dlatego, że miała już dość licznych spekulacji pojawiających się w mediach. Początkowo nie chciała się wypowiadać w sprawie do jej zakończenia:

Ta sprawa miała miejsce w 2017 roku. Chcę Was zapewnić, że nie dokonałam świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem. Od wielu lat funkcjonuję w podobny sposób i zawsze robię to uczciwie, co jest bardzo ważne dla mnie, dla Was i osób, z którymi współpracuje – napisała.

Dodała też, że nie jest jej łatwo czytać oskarżenia wysnuwane przez prasę. Po całej aferze Marcelina postanowiła odpocząć i udała się na zasłużony urlop. Wypoczywała w pięknych plenerach, jednak wszystko, co dobre szybko się kończy. Dziennikarka wróciła do pracy zawodowej i realizuje się w kolejnych projektach.

Marcelina Zawadzka na motorze

Według pojawiających się doniesień, władze TVP zastanawiały się nad dalszą przyszłością gwiazdy w telewizji. Jednak, gdy wróciła z wielką pompą do śniadaniówki, nikt nie miał wątpliwości, że jeszcze nie raz ją w niej zobaczymy. Marcelina razem z plejadą innych gwiazd stacji świętowała 18. urodziny programu PnŚ. Pod studio podjechała wielką maszyną. Motocykl wart jest blisko 60 tysięcy złotych. Wielu się zastanawia, jak to jest możliwe, że taka filigranowa blondynka panuje nad kolosem.

Jednak najwyraźniej nie sprawia to jej najmniejszego problemu. Marcelina uwielbia jazdę na motorze i bardzo chętnie także pozuje na nim do zdjęć. Ostatnio pochwaliła się sesją na Instagramie, gdzie w ekskluzywnej mini prężyła się na dwuśladzie. Jednak to nie koniec jej stylizacji. Po ujęciach w mini przyszedł czas na skórzaną kreację.

Którą wersję wybieracie? Elegancką, czy może tę rockową odsłonę? – napisała.

View this post on Instagram

Którą wersję wybieracie? 💛👩🏼🏍🖤 Elegancką czy może tą rockową odsłonę? Najlepsze, że od kiedy przejechałam rajd w Afryce – Africa Eco Race całkiem inaczej na siebie patrzę. Kiedyś złota sukienka i motocykl…;) ooo nie! Nigdy! A jednak. Wszystko się w nas zmienia, dojrzewa. Odkryłam ostatnio, że już się nie wstydzę… i wiele rzeczy odpuszczam i sobie i innym. Kiedyś to było niemożliwe, musiałam udowodnić, ze zrobię, ze pojadę czy przeskoczę samą siebie – no właśnie? Po Co? 🤷🏼‍♀️🙄⚙️🏍😎 a teraz lubię tak samo obie wersje. I w złocie i w skórze, bo w obu jestem sobą. 😂👌🏼🦾😎 #niechżyjekobiecość #wkażdejwersji #wszyskie #moje #kochane #kobiety #sciskam #Was z #calych #sil #i #wspieram #we #wszystkim #co #robicie ❤️🦾❤️ #women #girlpower #motorbiken

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka) on

Obie stylizacje zachwyciły fanów, którzy pod zdjęciem zostawili mnóstwo komplementów.

  • We wszystkim ślicznie wyglądasz.
  • W każdej wyglądasz super.
  • Zdecydowanie rockową.

Nam Marcelina podoba się w każdej odsłonie.

 


Marcelina Zawadzka na motorze

Marcelina Zawadzka na motorze

Marcelina Zawadzka na motorze

Marcelina Zawadzka na motorze

Marcelina Zawadzka na motorze podjechała do pracy

Marcelina Zawadzka na motorze podjechała do pracy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×