Marcelina Zawadzka pokazała siostry i mamę, a internauci zwariowali na ich widok! Jedna piękniejsza od drugiej!

Marcelina Zawadzka - rodzina

Marcelina Zawadzka - rodzina

Marcelina Zawadzka to jedna z piękniejszych dziennikarek w Polsce. Okazuje się, że urodę odziedziczyła w genach, co wynika ze zdjęć, które niedawno opublikowała w sieci. 

Marcelina Zawadzka jest gwiazdą Telewizji Polskiej. Prowadzi m.in. Pytanie na śniadanie, gdzie zachwyca widzów programu nie tylko błyskotliwymi pytaniami, ale także swoją urodą, którą już docenili eksperci. Dziennikarka kilka lat temu zdobyła przecież m.in. tytuł Miss Polonia 2011.

Wygląda na to, że Zawadzka urodę odziedziczyła w genach, o czym niedawno mogli przekonać się jej obserwujący na Instagramie. To własnie tam gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym towarzyszą jej mama i siostry. Dlaczego zdjęcie pojawiło się w sieci?

Okazuje się, że najstarsza siostra Marceliny obchodziła niedawno urodziny. Z tej okazji Zawadzka opublikowała niezwykle rodzinną fotografię, w opisie której złożyła życzenia, a także skierowała kilka ciepłych słów w kierunku swoich najbliższych:

Może czasem nie jest między nami idealnie, ale przecież nie chodzi o to, żeby było idealnie. Chodzi o wsparcie w trudnych momentach; poczucie więzi; poczucie, że jesteście; o lojalność i stawanie murem za sobą. Dobrze, jest wiedzieć, że jest ktoś, kto potrafi poświęcić wiele, żeby ci pomóc, i że jest miejsce i są ludzie, wśród których zawsze możesz być sobą – skomentowała zdjęcie gwiazda.

Obserwatorzy gwiazdy byli zachwyceni urodą dziewczyn ze zdjęcia:

  • Świetne zdjęcia. Pięknie wyglądacie
  • Piękny widok
  • Świetnie wyglądacie. Wszystkie !
  • Wow, tu jest Shakira na tym zdjęciu

Trzeba przyznać, że jest to niezwykle urocze zdjęcie.

View this post on Instagram

Aga! Sto lat! ???????????? Moja najstarsza siostra ma dziś urodziny. Życzę Ci wszystkiego czego sobie wymarzysz, dużo szczęścia, zdrowia i siły w realizacji planów! ???????????????? Dziewczyny Moje Najukochansze! Może czasem nie jest między nami idealnie, ale przecież nie chodzi o to, żeby było idealnie. Chodzi o wsparcie w trudnych momentach; poczucie więzi; poczucie, że jesteście; o lojalność i stawanie murem za sobą. Dobrze, jest wiedzieć, że jest ktoś kto potrafi poświęcić wiele, żeby ci pomóc, i że jest miejsce i są ludzie wśród których zawsze możesz być sobą. Przez te wszystkie lata z dala od Malborka dostrzegłam, że w życiu liczy się to co robimy wspólnie. ????A dobre wspomnienia są bezcenne. ???????? Kocham Was! ????????❤️ • Kilka dni temu, korzystając z tego, że jestem Ambasadorką @TriumphLingerie pojechałyśmy z mamą i siostrami na szoping ???????? ????do Gdańska, spotkać się też z brafiterką w salonie Triumph. Super niespodzianka! Dziękujemy za opiekę i prezenty urodzinowe. A która z nas ma najlepszy biust? ???? zerknijcie na instastories ???????????? #TogetherWeTriumph #TriumphLingerie #razem #myfamilly #love #wkobietachsiła #wsparciekobiet

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka) on

Zobacz: Marcelina Zawadzka w szałowej świecącej kreacji odstawiła wielkie show na imprezie motoryzacyjnej! Śliczny biust prezenterki wzbudził większe zainteresowanie niż luksusowe auta!

Zobacz: Marcelina Zawadzka zmieniła fryzurę na Open’era! W takiej odsłonie nikt jej nie rozpozna! Wygląda jak kosmitka!

Zobacz: Marcelina Zawadzka będzie w szoku po tym, co powiedziała Ida Nowakowska! Przyjaciółki czy rywalki?


Marcelina Zawadzka z siostrami i mamą

Marcelina Zawadzka z siostrami i mamą

Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcia z siostrami i mamą

Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcia z siostrami i mamą

Marcelina Zawadzka w dwóch stylizacjach na zawodach motoryzacyjnych

Marcelina Zawadzka w dwóch stylizacjach na zawodach motoryzacyjnych

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×