Szukaj

Marcelina Zawadzka kusi apetycznym biustem na plaży. Co ona ma na twarzy? Też to widzicie?

Marcelina Zawadzka w bikini

Marcelina Zawadzka w bikini

Marcelina Zawadzka po raz kolejny spakowała walizki i wyjechała do meksykańskiego kurortu Tulum. Stamtąd uraczyła fanów sesją w bikini. Kusi biustem, ale wzrok także jej twarz. Co to się tak świeci?

Można odnieść wrażenie, że odkąd Marcelina Zawadzka nie pojawia się już w Pytaniu na śniadanie, jest w ciągłej podróży. Jej social media pękają w szwach od zdjęć z różnych zakątków. Od tropikalnych plaż, po ośnieżone stoki. Wydaje się, że dawna gwiazda TVP zafundowała sobie wakacje życia, a do Polski wpada tylko w przelocie.

Właśnie po raz kolejny poleciała do Meksyku. W Tulum, popularnym wśród polskich gwiazd kurorcie, oddaje się błogiemu lenistwu. Kiedy opublikowała sesję w bikini, rozgrzała internet do czerwoności. Jednak my się przyglądamy jej twarzy. Co to się tam tak świeci?

Marcelina Zawadzka na zdjęciach w bikini

Zawadzka w pełni korzysta z dobrodziejstw Meksyku. W Tulum można pysznie zjeść, poopalać się, pozwiedzać, ale jak zdradziła Marcelina, także nauczyć się oddychać.

Właśnie skończyłam prywatną sesję oddychania z Elią. Jechałam na drugi koniec Tulum, żeby się z nią spotkać. Powiem wam, że naprawdę było warto. Pewnie widać, że jestem rozmazana, ale nieważne. Chciałabym opisać wszystko w słowach, tylko nie chcę, żebyście pomyśleli, że zwariowałam – mówiła w relacji na Instagramie ze łzami spływającymi jej po policzkach.

Wyznała, że przeżycie ją oczyściło i jest niesamowicie za nie wdzięczna.

To naprawdę pomaga w uwolnieniu z różnych traum, przeżyć, problemów, spływa na ciebie takie jakby zrozumienie niektórych sytuacji. Byłam tylko dwa razy na sesji z oddychania i uważam, że to jedna z najlepszych rzeczy, które mnie spotkały w Tulum. Bardzo jestem wdzięczna. Aż mam ochotę płakać ze szczęścia. Przez to, że nasza pamięć czasem zawodzi, muszę zrobić notatkę z tego przeżycia.

Kiedy już skorzystała z dobrodziejstw właściwego oddychania, postanowiła oddać się kąpielom słonecznym. Sesją w morelowym bikini podzieliła się z internautami.

Zawadzka wygląda obłędnie, prezentując apetyczne krągłości. My jednak patrzymy na dopełnienie plażowego looku. Na twarzy byłej miss można dostrzec złote drobinki w miejscu, gdzie Hinduski noszą bindi. Trzeba przyznać, że bardzo ciekawy rodzaj makijażu, a Marcelina wygląda zjawiskowo.


Marcelina Zawadzka kusi biustem na wakacjach

Marcelina Zawadzka kusi biustem na wakacjach

Marcelina Zawadzka kusi biustem na wakacjach

Marcelina Zawadzka kusi biustem na wakacjach

Marcelina Zawadzka kusi biustem na wakacjach

Marcelina Zawadzka kusi biustem na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×