Szukaj

Marcelina Zawadzka pochwaliła się garderobą. To ogromny pokój ociekający luksusem

Marcelina Zawadzka pokazała garderobę

Marcelina Zawadzka pokazała garderobę

Marcelina Zawadzka na Instagramie ogłosiła wyprzedaż szafy. Przy okazji pochwaliła się imponujących rozmiarów garderobą. Jak fanki komentowały jej wpis? 

Marcelina Zawadzka jest jedną z bardziej lubianych prezenterek Pytania na śniadanie. Programy z jej udziałem cieszą się sporą popularnością wśród widzów, którzy często specjalnie dla niej włączają odbiorniki telewizorów. Prowadząca zachwyca nie tylko urodą, ale także intelektem i umiejętnością prowadzenia swobodnej rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

Marcelina Zawadzka zrobiła wyprzedaż szafy. Fanki zachwycone jej garderobą

Marcelina Zawadzka ma sporą grupę fanów, którzy śledzą jej posty w social mediach. Niedawno właśnie tam pochwaliła się nową fryzurą. Na swoim profilu ogłosiła, że rusza z wyprzedażą ubrań. By zachęcić kupujących do zakupów, pokazała zdjęcia z garderoby. W opisie zdradziła, że trochę czasu minęło, zanim zdecydowała, co przeznaczy na sprzedaż:

Wyprzedaż trochę mi zajęła, ale było warto!  Dzisiaj dorzucam kolejną partię ciuchów na sprzedaż i przyznam, że chyba weszło mi to w krew, więc sukcesywnie będę dodawać moje ubrania (choć naprawdę trudno było mi rozstać się z niektórymi z nich)  Moja szafa wygląda teraz schludnie jak nigdy i przede wszystkim potrafię w niej wszystko odnaleźć, a nie tylko zgubić siebie.

Zawadzka dodała, że zachęca by czas kwarantanny poświęcić na domowe porządki:

Polecam wszystkim #zostanwdomu i wykorzystaj ten czas pożytecznie. Na przykład sprzątając swoją szafę. Czuje się spełniona i polecam Wam wszystkim nie tylko wiosenne sprzątanie szafy, ale i nabywanie ciuchów z drugiej ręki, dbając nie tylko o własne portfele, ale i naszą planetę.

View this post on Instagram

Uff! Wyprzedaż trochę mi zajęła, ale było warto! ???? Dzisiaj dorzucam kolejną partię ciuchów na sprzedaż i przyznam, że chyba weszło mi to w krew, więc sukcesywnie będę dodawać moje ubrania (choć naprawdę trudno było mi rozstać się z niektórymi z nich ????????❤️ Moja szafa wygląda teraz schludnie jak nigdy i przede wszystkim potrafię w niej wszystko odnaleźć, a nie tylko zgubić siebie????????????Dlatego, polecam wszystkim #zostanwdomu i wykorzystaj ten czas pożytecznie. Na przykład sprzątając swoją szafę. Dzięki @less_app że daliście mi taką możliwość. Czuje się spełniona i polecam Wam wszystkim nie tylko wiosenne sprzątanie szafy, ale i nabywanie ciuchów z drugiej ręki, dbając nie tylko o własne portfele, ale i naszą planetę????❤???? No… I nareszcie mam dość miejsca w szafie, aby na @less_app upolować coś dla siebie ????????‍♀️???????? #happiness #ecology #less_ #lesswaste #sprzatanieszafy #wyprzedaz #ecofashion

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka) on

Internautki były zachwycone nie tylko wyprzedażą ubrań, ale także garderobą Marceliny. W komentarzach pisały:

  • Wszystkie rzeczy są mega, piękne, unikatowe i kupiłabym wszystkie.
  • Ależ garderoba. To połowa mojego pokoju jak i mojej mamy.
  • Natchnęłaś mnie. Też muszę zrobić porządki w szafie i posprzedawać ciuchy, ale jeszcze nie jestem na to mentalnie gotowa, to tyle roboty.

 

Zobacz także: Marcelina Zawadzka zasłoniła twarz, ale odsłoniła nogi! W ultra krótkich szortach kusiła przed siedzibą TVP


Marcelina Zawadzka pochwaliła się garderobą

Marcelina Zawadzka pochwaliła się garderobą

Marcelina Zawadzka pochwaliła się garderobą

Marcelina Zawadzka pochwaliła się garderobą

Marcelina Zawadzka w nowej fryzurze

Marcelina Zawadzka w nowej fryzurze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×