Marcelina Zawadzka nie poprowadzi, a zatańczy w „Dance, dance, dance”! Wystąpi u boku Rafała, ale nie Jonkisza!

Marcelina Zawadzka Dance Dance Dance

Marcelina Zawadzka Dance Dance Dance

Marcelina Zawadzka w programie Dance Dance Dance

Choć Marcelina Zawadzka nie poprowadzi  tanecznego show TVP, to zatańczy w nim. Towarzyszyć będzie jej Mister Polski 2014Rafał Maślak.

Marcelina Zawadzka – skromna, uprzejma, zawsze uśmiechnięta prezenterka Telewizji Publicznej cieszy się w naszym kraju olbrzymią sympatią. Od czasu kiedy wygrała wybory Miss Polonia 2011 zdążyła poprowadzić już The Voice Of Poland, zatańczyć w Tańcu z Gwiazdami, a także dostać angaż w Pytaniu na ŚniadanieJako ulubienica TVP miała ponoć zostać prowadzącą nowe show Dance, dance, dance. Jak jednak szybko się okazało, produkcja zatrudniła na jej miejsce Basię Kurdej-Szatan:

Produkcja nie chciała stracić Basi, dlatego zaoferowano jej prowadzenie programu, czyli rolę, do której przymierzano Marcelinę Zawadzką – czytamy w magazynie Flesz.

Marcela nie ma jednak powodów do smutku. Nie dość, że układa się jej w życiu prywatnym, o czym informowaliśmy wczoraj, to ponadto twórcy tanecznego show TVP znaleźli dla niej inne zadanie. Modelka została jednym z uczestników!

Jak donosi magazyn Party, Zawadzka zatańczy w parze z Rafałem Maślakiem. Jesteśmy przekonani, że dadzą sobie świetnie radę – w końcu oboje uczyli się podstaw tanecznych już w Tańcu z gwiazdami.

Jak czytamy dalej, wiosną na parkiecie nowego programu zatańczą także: Patricia Kazadi z młodszą siostrą Victorią, oraz aktorzy serialu Na sygnale: Dariusz Wieteska i Monika Mazur. Oprócz nich zobaczymy ponoć także: Wiktorię Gąsiewską z Adamem ZdrójkowskimKasię Dziurską z partnerem Emilianem Gankowskim oraz Paulinę Krupińską-Karpiel i aktorkę Klaudię Halejcio.

Cóż, zapowiada się spora rywalizacja między Dance, dance, dance, a Tańcem z Gwiazdami!

Marcelina Zawadzka wtulona w Rafała Jonkisza na swoich 30 urodzinach! Ujęcia jak z komedii romantycznej!

Marcelina Zawadzka zafundowała swoim fanom parującą seksem sesję urodzinową! Gorąca 30-tka i jej piękny biust są w znakomitej formie!

Wyciekła lista uczestników i nazwisko prowadzącej nowy hit TVP! Jest lepiej niż w „Tańcu z gwiazdami”!


Marcelina Zawadzka - Sylwester 2018

Marcelina Zawadzka - Sylwester 2018

Marcelina Zawadzka - Gwiazdka pełna magii 2018

Marcelina Zawadzka - Gwiazdka pełna magii 2018

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na 30 urodzinach Miss Polonii

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na 30 urodzinach Miss Polonii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×