Marcelina Zawadzka padła ofiarą molestowania. „Uderzyłam go w twarz. Oddał mi”. Opisała traumatyczne wydarzenia

Marcelina Zawadzka oskarżona

Marcelina Zawadzka oskarżona

Marcelina Zawadzka opowiedziała fanom o traumatycznych wydarzeniach. Gwiazda padła ofiarą molestowania. Dokładnie opisała zachowanie natarczywego mężczyzny. 

Marcelina Zawadzka przez trzy lata była jedną z największych gwiazd TVP. Miss Polonia regularnie pojawiała się na ekranie jako prowadząca najpopularniejszych formatów. Sprawdzała się w roli gospodyni The Voice of PolandThe Voice KidsBake Off. Ale ciacho!, ale przede wszystkim witała widzów wcześnie rano w Pytaniu na śniadanie. Tam udało jej się stworzyć zgrany duet z Tomaszem Wolnym. Musiała zniknąć z ekranu po tym, jak została uwikłana w aferę podatkową, co poskutkowało przymusowym urlopem.

Gwiazda nie wróciła już do Telewizji Polskiej i obecnie można ją oglądać na antenie Polsatu. Prowadzi reality show Farma, ale jest też gospodynią dużych imprez plenerowych organizowanych przez stację. Od jakiegoś czasu wspaniale układa się jej życie prywatne. Wiadomo, że jest w szczęśliwym związku z niemieckim przedsiębiorcą Maxem Gloecknerem.

Marcelina Zawadzka była molestowana

Marcelina poza tym, że pojawia się przed kamerami, jest też jedną z bardziej aktywnych gwiazd w sieci. Każdego dnia wrzuca na Instagram nowe relacje, w których pokazuje, jak wygląda jej codzienność. W jednym z ostatnich wpisów podzieliła się z fanami trudnymi wspomnieniami.

Gwiazda aktualnie odpoczywa w domu po bardzo nieudanym doczepianiu rzęs i nadrabia zaległości w podcastach. Obejrzała jeden z wywiadów Magdy Mołek dotyczący molestowania, który dziennikarka przeprowadziła z rzeczniczką praw kobiet Joanną Gzyrą. To skłoniło Marcelinę do osobistego wyznania. Sama padła ofiarą takiego zachowania:

Kiedyś mężczyzna złapał mnie za miejsce intymne (z przodu). Byłam w takim szoku. Zaraz, gdy to się stało, byłam pewna, że ten moment trwa wiecznie i moje myślenie o tym, że chcę go uderzyć też. Pamiętam uczucie, że jest mi wstyd… A i tak podjęłam decyzję i go uderzyłam z płaskiej dłoni w twarz. Uwaga: oddał mi – zaczęła wpis.

Prezenterka do tej pory myśli o tym, co się stało i jak duże piętno to na niej odcisnęło. Nadal czuje wstyd, gdy myśli o tej krępującej sytuacji:

Tego zdarzenia nie zapomnę i niestety zawsze, gdy ktoś „przekraczał” odległość czy granicę zachowania, pamiętam o tym. Mam ten moment przed oczami i uczucie wstydu i tego, że nie chcę do tego wracać – dodała.

Marcelina jeszcze nigdy nie wspominała o tym, co się działo. Nie wiadomo kiedy i gdzie zdarzenie miało miejsce i kim był mężczyzna, który przekroczył wszelkie granice. Dla gwiazdy ten moment nadal jest tak traumatyczny, że zdecydowanie nie ma ochoty zdradzać kolejnych szczegółów.


Marcelina Zawadzka o molestowaniu

Marcelina Zawadzka o molestowaniu

Marcelina Zawadzka. Jesienny spot Polsatu

Marcelina Zawadzka. Jesienny spot Polsatu

Marcelina Zawadzka - otwarcie butiku

Marcelina Zawadzka - otwarcie butiku

Komentarze

 • Gość pisze:

  Bidulka przypomniała sobie że była molestowana ojojo .Ona jest ofiarą ,ale własnej głupoty!!! głupia laska że aż boli.

 • gość pisze:

  i też jej się przypomniało

 • Gość pisze:

  Znana jest w srodowisku z tego że lubi rozkładać nogi, a teraz taka święta.

  Sprawa z przekretami finanosowymi marceliny już ucichła.

 • Gość pisze:

  Zdrowia wzruszające jak inni a kto w tym kraju nie był molestowany chociaź jest róźnica miedzy kolezankami z klasy a starymi dziadzami ale mają gorzej niektórzy muszą wynajmować surogatki anna van toor ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×