Szukaj

Marcelina Zawadzka hucznie świętuje 32. urodziny z dzieckiem na rękach. Czy czegoś nie wiemy?

Marcelina Zawadzka - 32. urodziny

Marcelina Zawadzka - 32. urodziny

Marcelina Zawadzka hucznie świętuje swoje 32. urodziny. Opublikowała kilka zdjęć, w tym jedno z niemowlęciem. Czy o czymś nie wiemy?

Marcelina Zawadzka ostatnio sporo podróżowała. Świetnie wykorzystuje czas, w którym nie pojawia się na antenie TVP. Nie zaprząta sobie głowy tym, co dalej z jej karierą. Spakowała walizki i przez kilkanaście dni ładowała akumulatory w Meksyku, a urlop relacjonowała na Instagramie, skąd co jakiś czas publikowała zdjęcia, które rozgrzewały internet. Wrzuciła też to, na którym pozuje u boku swojego nowego partnera – Tomasza Włodarczyka. Podobno poznali się przez wspólnych znajomych, a połączyły ich podobne pasje, o czym jakiś czas temu donosiło Życie na gorąco:

Połączyło ich wspólne grono znajomych i podobne spojrzenia na świat. Dzielą też pasje — motoryzację i sport.

Marcelina i Tomasz spotykają się już od kilku miesięcy, a na wakacjach po raz pierwszy publicznie przyznali się, że są parą. Ich związek jest podobno poważny, a niektóre media donosiły nawet o zaręczynach. Te jednak zdementował Włodarczyk na łamach Twojego Imperium.

Zakochani doskonale czują się w swoim towarzystwie, czego nie zamierzają już ukrywać. W Nowy Rok wkroczyli razem, a jakiś czas potem pojawiły się relacje z ich kolejnego urlopu, tym razem w ośnieżonej Szwajcarii.

Obecnie Marcelina przebywa już w kraju. Właśnie pochwaliła się tym, jak hucznie świętowała urodziny.

Marcelina Zawadzka hucznie świętuje 32. urodziny

Marcelina Zawadzka tydzień temu skończyła 32 lata. Wiadomo, że przez pandemie nie mogła pójść z bliskimi świętować do żadnego modnego lokalu, ale impreza i tak była świetna, czym pochwaliła się na Instagramie.

Prezenterka wrzuciła kilka fotek, na których widzimy różowe dekoracje, baloniki, serpentyny i mnóstwo kwiatów, które zapewne są podarunkami. Sama solenizantka wygląda na bardzo szczęśliwą. Zdjęcia opatrzyła długim wpisem. Podziękowała za życzenia i prezenty, zwłaszcza za kotka.

Dokładnie tydzien temu były moje urodziny.
Dziękowałam Wam już kilka razy na instastory ale i w poście postanowiłam to zrobić. Dzięki Wam wiem ze prowadzenie tego profilu i wrzucanie, udostępnianie swojego życia ma sens. Życzenia wariackie, miłe i kozackie! Jesteście świetni! Umiecie tez robić kapitalne niespodzianki … jak np Kot Rycki Martin Pawlo Zawadzki wjechał jako nowy współlokator #danke Zwariowałam ze szczęścia! Za takie akcje odpowiedzialna jest @justinaaa_s i @eewelinaaptacy #friends(…)

Potem z entuzjazmem pożegnała się z aparatem na zęby, bo to dla niej tez, jak się okazuje, był niezły podarunek.

(…)To jest tez moment, w którym chce z zachwytem i radością powiedzieć ze skończyłam noszenie aparatu na zęby. Może to dziwnie ze mówię o tym teraz ale mówię szczere! Tyle lat noszenia, może nie męczenia 😉 ale napewno wyrzeczenia i włożonej energii (…)
Czemu o tym mówię bo w dzień urodzin -postawiliśmy kropkę i skończyliśmy ten uśmiech (od razu wyprzedzam Wasze pytania – zęby są moje to nie licówki .

Kolejno zdradziła, że jej siostra powitała na świecie maleństwo. I tu tajemnica zdjęcia z dzieckiem się wyjaśniła. Zawadzka będzie mamą, tyle że chrzestną, jak wynika z hasztagu.

@k.zawadzka Ty wiesz !!! #godmother  #loveforever

Podkreśliła także, że jej lista osób, którym jest wdzięczna, jest bardzo długa.

Mogła bym tak dziękować i całować ale skończę aby Was nie znudzić i nie ostudzić ! Bo przecież dziś – #saturday 😉 #birthday #girl #and #silwer #shoes  #even #in #home – napisała.

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji i sporo komplementów. Marcelina w czarnej mini i długich butach wyglądała obłędnie.


Marcelina Zawadzka - 32. urodziny

Marcelina Zawadzka - 32. urodziny

Marcelina Zawadzka - 32. urodziny

Marcelina Zawadzka - 32. urodziny

Marcelina Zawadzka - 32. urodziny

Marcelina Zawadzka - 32. urodziny

Dodaj komentarz

  • Trasorim pisze:

    Zamiast dupę i cycki non-stop pokazywać , może czas się ustatkować i o rodzinie i dziecku swoim pomyśleć !

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×