Szukaj

Marcela Leszczak przeszła świąteczną metamorfozę. Ma najmodniejszą fryzurę roku

Marcela Leszczak – nowa fryzura

Marcela Leszczak – nowa fryzura

Marcela Leszczak ma nową fryzurę. Finalistka Top Model z okazji świąt przeszła metamorfozę. Zdecydowała się na bardzo modną wśród gwiazd grzywkę. Wygląda w niej pięknie.

Marcela Leszczak zyskała popularność w 2013 roku, kiedy pojawiła się w programie Top Model. Już wtedy pokazała, że ma charakterek i nie da sobie w kaszę dmuchać. W finale show przegrała tylko z Zuzą Kołodziejczyk, co skwitowała słowami:

Jestem troszkę rozczarowana werdyktem, ale widocznie tak musiało być być. Stało za mną jury, zdaję sobie sprawę ze swoich warunków, więc jest mi przykro. Nie oznacza to jednak, że nie będę dalej pracować jako modelka – mam plany związane z tym zawodem i muszę teraz wszystkim widzom udowodnić, że popełnili błąd wybierając Zuzę, która nie ma warunków, żeby robić karierę: jest za niska i za gruba i ciężko jej będzie znaleźć swój rynek. Ja chciałabym celować w Azję, gdzie się mną zachwycili, choć myślę, że w Europie też mam szanse – powiedziała na łamach Faktu.

Niekorzystny kontrakt z agencją modelek sprawił, że piękna brunetka nie mogła w pełni rozwinąć swoich skrzydeł. Obok nosa przeszło jej kilka lukratywnych propozycji – m.in. kampanii dla dużych, międzynarodowych marek odzieżowych i sesja dla Playboya.

Na szczęścia Marcela z czasem uwolniła się ze szponów słynnej agencji i zaczęła działać na własną rękę. Swoją popularność wykorzystała w stu procentach – wystąpiła w popularnym serialu Miłość na bogato, nagrała dobrze przyjęty singiel, została ambasadorką sukni ślubnych, a brylując na salonach odnalazła miłość. Zakochał się w niej nie byle kto, bo amant show-biznesu – Misiek Koterski.

Para zaręczyła się po miesiącu spotykania się i doczekała się wspólnego potomka. Ostatnio sporo mówiło się o ich rozstaniu. Wciąż nie wiadomo, na jakim etapie jest ich relacja. Jedyne co jest pewne to to, że razem spędzili Święta Bożego Narodzenia.

Mamy bardzo dobre relacje. Michał nie kłamał. Spędzamy razem święta, bo, jakby nie było, jesteśmy rodziną. Są pewne rzeczy, które pokazujemy, tak jak w social mediach. Co robimy, gdzie jesteśmy. Głównie to jest praca. Rzadziej pokazujemy życie prywatne, nasze mieszkania. Dlatego też nie pokazujemy naszej relacji, bo to traktujemy jako naszą prywatność – przyznała gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak – Agent Gwiazdy 4, odcinek 11

Misiek Koterski i Marcela Leszczak

Marcela Leszczak z grzywką. Nowa fryzura gwiazdy Top Model

W świątecznym okresie Marcela mogła nie tylko nacieszyć się chwilami z bliskimi, ale też zaprezentować fanom swoją wielką metamorfozę. Śliczna modelka uległa trendowi, który pokochała cała plejada polskich i zagranicznych gwiazd – zdecydowała się na stylową grzywkę.

Marcela Leszczak w nowej fryzurze zachwyciła internautów, którzy nie szczędzą komplementów pod jej adresem. W komentarzach pod zdjęciami, jakimi zasypała swoich sympatyków w okresie świąt, możemy przeczytać same ochy i achy.

  • Nie podobają mi się kobiety z grzywkami, a tobie jak zawsze pasuje.
  • Pięknie wyglądasz, a te włosy super.
  • Wyglądasz przecudownie – piszą fani.

Nowa fryzura dodała gwieździe Top Model uroku i sprawiła, że wygląda jeszcze bardziej zmysłowo niż dotychczas. Warto jednak pamiętać, że takie uczesanie nie pasuje do każdego typu urody. Marcela jest jednak tą szczęściarą, której w niemal wszystkim jest dobrze. Trochę zazdrościmy, ale przede wszystkim podziwiamy 🙂


Marcela Leszczak z grzywką

Marcela Leszczak z grzywką

Marcela Leszczak z grzywką

Marcela Leszczak z grzywką

Marcela Leszczak z grzywką

Marcela Leszczak z grzywką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×