Marcela Leszczak ma zmiażdżone serce. Po rozstaniu z Miśkiem udzieliła pełnego żalu wywiadu

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak i Michał Koterski nie są parą już od kilku miesięcy. Aktor znalazł nową miłość, a modelka nadal nie podźwignęła się po rozstaniu. Udzieliła bardzo szczerego wywiadu.

Marcela Leszczak i Michał Koterski przez długi czas byli parą, która zdobiła stołeczne salony. Zakochani poznali się na jednej z branżowych imprez i od razu wpadli sobie w oko. Aktor szybko uległ urokowi ślicznej modelki znanej widzom z Top Model. Nie ukrywali przed mediami swojego uczucia. Gdy tylko pojawiali się na czerwonym dywanie, nie szczędzili sobie czułości. Ich uczucie szybko przerodziło się w poważny związek. Doczekali się nawet syna Fryderyka, a przez chwilę rozważali ślub.

Niestety relacja Marceli i Miśka nie była usłana różami. Pomimo wielkiej miłości pojawiały się u nich kryzysy. Ostatni spowodowała pandemia i lockdown, ale okazało się, że wyszli z niego zwycięsko. Niestety pomimo zapewnień o wzajemnej miłości, kilka miesięcy temu definitywnie się rozstali.

Marcela Leszczak rozpacza po rozstaniu z Miśkiem Koterskim

Marcela i Michał długo walczyli o wspólną przyszłość, ale po ostatniej kłótni poddali się. Obecnie łączy ich tylko kwestia opieki nad wspólnym synem. Aktor nie zamierzał długo rozpaczać po rozstaniu z modelką i od kilku tygodni znowu jest zakochany. Tym razem jego wybranką jest Dagmara Bryzek, którą poznał na planie jednego z filmów. Najpierw zaczęli publikować w sieci pierwsze wspólne zdjęcia, a później, trzymając się za ręce, zadebiutowali jako para na festiwalu w Opolu.

Niestety Marcela tak szybko nie wróciła do formy. Mama Fryderyka udzieliła bardzo szczerego wywiadu tygodnikowi Twoje Imperium, gdzie opowiedziała o tym, co teraz czuje. Zdradziła także, że znajduje się pod opieką psychoterapeuty.

Nie byłabym w stanie związać się w tej chwili z nikim innym, bo wszystko jest zbyt świeże i zbyt bolesne. Pracuje nad sobą i z dnia na dzień staję się coraz silniejsza. Ale to jest proces, który jeszcze potrwa.

Była partnerka Michała Koterskiego wyznała, że obecnie najważniejszy jest dla niej syn Fryderyk i jego szczęście. Cała jej uwaga skupia się teraz tylko i wyłącznie na dziecku. Chłopiec pochłania cały jej wolny czas, ale przyznaje, że na tę chwilę nie brakuje jej życia towarzyskiego.

Nie chcę uzależniać swego szczęścia od dziecka, ale naprawdę czerpie radość, gdy syn jest obok mnie i mogę się z nim bawić. Dzisiaj czuję się przede wszystkim matką. Gdy byłam sama, mogłam sobie pozwolić na wiele, bo czas należał tylko do mnie. Teraz nie mam go już na imprezowanie i pod tym względem bardzo podoba mi się moje obecne życie. Nie wyobrażam sobie innego.

Wygląda na to, że Marcela na razie nie myśli o nowym uczuciu i nie jest zainteresowana randkowaniem. Po bolesnym rozstaniu z Koterskim chce dać sobie więcej czasu na znalezienie nowej miłości.


Marcela Leszczak i Misiek Koterski - Gwiazdy na Parapetówce w Garnizonie Sztuki

Michał Koterski, Marcelina Leszczak na premierze filmu Banksterzy

Marcela i Misiek spędzają czas w domu

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×