Marcela Leszczak bawi się w Dubaju. Odważne bikini podzieliło internautów. „Majciochy ma przymałe”

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak opublikowała zdjęcie ze słonecznego Dubaju. Fotografia podzieliła użytkowników Instagrama. Część z nich mocno krytykuje modelkę.

Marcela Leszczak, modelka i była uczestniczka Top Model, przez kilka lat pozostawała w związku z aktorem Miśkiem Koterskim. Para rozstała się przed kilkoma miesiącami. Aktor szybko znalazł sobie nową partnerkę – Dagmarę Bryzek (jego koleżankę po fachu). Marcela nie przyjęła rozstania zbyt dobrze. Mówiła, że nie potrafiłaby szybko stworzyć nowego związku. Modelka skupiła się na wychowywaniu ich wspólnego syna – Fryderyka.

Nie byłabym w stanie związać się w tej chwili z nikim innym, bo wszystko jest zbyt świeże i zbyt bolesne. Pracuje nad sobą i z dnia na dzień staję się coraz silniejsza. Ale to jest proces, który jeszcze potrwa – powiedziała w jednym z wywiadów.

Marcela dodała:

Nie chcę uzależniać swego szczęścia od dziecka, ale naprawdę czerpie radość, gdy syn jest obok mnie i mogę się z nim bawić. Dzisiaj czuję się przede wszystkim matką. Gdy byłam sama, mogłam sobie pozwolić na wiele, bo czas należał tylko do mnie. Teraz nie mam go już na imprezowanie i pod tym względem bardzo podoba mi się moje obecne życie. Nie wyobrażam sobie innego.

Smutny nastrój, przynajmniej w ostatnim czasie, zaczął chyba przegrywać z dobrym. Dlaczego? Marcela podzieliła się na swoim Facebooku swoim pikantnym zdjęciem. Zdjęcie, na którym odsłoniła biust, raczej nie wskazuje na to, że modelka dalej tęskni za swoim byłym. Wspomniany obraz możecie zobaczyć tutaj.

Marcela Leszczak pozuje w Dubaju. Zainteresowanie wzbudza jej kusa bielizna

Marcela Leszczak opublikowała nowe zdjęcie, które wykonała podczas pobytu w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zdjęcie zamieściliśmy na naszym Instagramie. Widać na nim Marcelę ubraną w czarne, kuse bikini, czarną czapkę z daszkiem i w różowe buty. Nowy look modelki wywołał mieszane uczucia internautów.

  • Te majtochy to ciut przy małe chyba.

  • Za Miśka alimenty się bawi.

  • Stopa nienaturalnie długa i cienka, oj majstrowane było przy zdjęciu.

  • Uparły się wszystkie na ten Dubaj.

  • Moja kilkuletnia córka miała takie różowe laczki z przypinkami – pisali negatywnie nastawieni instagramowicze.

Nie możemy się zgodzić z powyższymi opiniami. Marcela – naszym zdaniem – wygląda zjawisko. Ma się czym chwalić, więc to robi. Nie ma w tym nic dziwnego. A wy jak oceniacie nową kreację modelki? Zapraszamy do dzielenia się opiniami w sekcji komentarzy.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski. Jak wyglądają ich relacje

Misiek Koterski w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedział się, w jaki sposób wyglądają jego relacje z Marcelą Leszczak. Okazuje się, że wcale nie jest źle! Aktor wyznał:

Na szczęście dogadujemy się jak cywilizowani ludzie. Nie ma wojny. Nie jest to śmieszny temat, bo wiele osób po rozstaniu tak jakby szachuje się dzieckiem. Ale wiadomo, że to dziecko na tym przegrywa. Ale nam się, odpukać, udaje to robić.

Dodał, że na życzenie Fryderyka byłby gotów powrócić do byłej partnerki.

Zawsze jestem za miłością i dobrem mojego syna. Nawet jeśli miałbym cierpieć z Marcelą, to dla syna bym to zrobił – stwierdził.

Ani Marcela Leszczak, ani Dagmara Bryzek, nie odniosły się jeszcze w żaden sposób do jego słów.


Marcela Leszczak. Zdjęcie z Instagrama

Jak mieszkają Marcela Leszczak i Misiek Koterski?

Marcela Leszczak – Swingersi

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×