Marcela Leszczak ścięła włosy. Fani zachwyceni: „Wyglądasz jak z czasów Top Model”

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak przeszła metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie. Fani są zachwyceni jej nowym wizerunkiem. Spójrzcie na te zdjęcia.

Marcela Leszczak po maturze zrezygnowała ze studiów. Zamiast kontynuować edukację, zaczęła pomagać tacie w prowadzeniu warsztatu samochodowego. W wolnych chwilach brała udział w konkursach miss i osiągała na tym polu niemałe sukcesy. Jest m.in. Miss Konina, drugą wicemiss Wielkopolski oraz półfinalistką Miss Polski 2011.

Popularność przyniósł Marceli udział w trzeciej edycji programu Top Model. Przez całe show radziła sobie świetnie. Doszła do finału, w którym przegrała jedynie z Zuzą Kołodziejczyk. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu. Modelka nie koncentruje się jedynie na służbowych obowiązkach. Od prawie 4 lat łączy je z wychowywaniem syna, Fryderyka.

Chłopiec jest owocem miłości gwiazdy i Miśka Koterskiego. Chociaż związek modelki i aktora nie przetrwał próby czasu, zgodnie opiekują się synem. Rodzice Fryderyka mogą liczyć na siebie nie tylko w dobrych, ale także w trudnych chwilach. Gdy niedawno ich syn miał wypadek — nabawił się porządnego guza, na miejscu zdarzenia pojawiła się nie tylko mama, ale również ojciec chłopca.

Marcela Leszczak ścięła włosy. Jak wygląda?

Leszczak stara się być w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie udostępnia nowe treści. W poniedziałkowe popołudnie przekazała, że odwiedziła fryzjera, gdzie przeszła odważną metamorfozę. Finalistka Top Model nie tylko przyciemniła kolor, ale także skróciła długość. Od teraz nosi włosy ledwo sięgające za ramiona:

Przesuń palcem w lewo, żeby zobaczyć metamorfozę. Podoba wam się taka zmiana z rąk Kacpra? Co oznacza metamorfoza u kobiety? – napisała Marcela Leszczak w opisie pod zdjęciami.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach komplementują nowy wizerunek Leszczak. Niektórzy uważają, że wygląda jak w czasach, gdy pojawiała się w Top Model:

  • Wyglądasz pięknie! Jestem pewna, że każda zmiana w Twoim życiu będzie korzystna i nowy etap będzie piękniejszy. Tego Ci życzę z całego ♥️
  • Zmiany, zmiany, zmiany. Ładnemu we wszystkim ładnie. Pięknie wyglądasz.
  • Prześliczna i Wyjątkowa Marcelka. Piękne włosy. Bardzo mi się podobają.
  • Wyglądasz jak z czasów Top Model.

Podoba wam się zmiana wizerunku Marceli? My uważamy, że wygląda świetnie.


Marcela Leszczak w nowych włosach

Marcela Leszczak w nowych włosach

Marcela Leszczak w nowych włosach

Marcela Leszczak w nowych włosach

Jak mieszka Marcela Leszczak?

Jak mieszka Marcela Leszczak?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×