Marcela Leszczak publicznie prosi Miśka Koterskiego o wspólną chwilę. Długo nie czekała na odpowiedź swojego eks

Misiek Koterski i Marcela Leszczak

Misiek Koterski i Marcela Leszczak

Marcela Leszczak publicznie zaapelowała do Miśka Koterskiego. Cały Instagram zobaczył, jak prosi go o wspólną chwilę. Odpowiedź pojawiła się błyskawicznie.

Misiek Koterski swój debiut na dużym ekranie zaliczył w 1999 roku w filmie Ajlawju. 41-latek nie może narzekać na brak zleceń. Regularnie angażowany jest do nowych produkcji, występuje na scenie, a także bierze udział w branżowych imprezach. W czasie wolnym skupia się na życiu rodzinnym. Jest szczęśliwym tatą Fryderyka, którego ma razem z Marcelą Leszczak – finalistką Top Model. Para przechodzi turbulencje związkowe. Rozstają się i schodzą.

Leszczak i Koterski bardzo długo razem zdobili warszawskie salony. Para poznała się na jednym z branżowych eventów i od razu wpadli sobie w oko. Aktor szybko uległ urokowi ślicznej modelki. Chętnie pokazywali się razem w social mediach i nie ukrywali, że mają się ku sobie. Gdy tylko pojawiali się razem na czerwonym dywanie, nie szczędzili sobie czułości. Wkrótce od poznania związali się ze sobą.

Jak wiadomo od miłości do nienawiści cienka granica. Para nie wytrzymała próby czasu. Kiedy ogłoszono lock down i para przebywała na co dzień dużo więcej czasu razem, dochodziło do kłótni. W porę jednak wszystko „wróciło do normy” i zdawać by się mogło, że ich kryzys został zażegnany. Niestety kilka miesięcy później ogłosili, że zdecydowali się na rozstanie.

Misiek Koterski znalazł nową miłość

Koterski bardzo szybko znalazł lek na złamane serce. Związał się z Dagmarą Bryzek, z którą zaczął pojawiać się na imprezach medialnych. Ich uczucie jednak nie przetrwało, o czym poinformowała aktorka:

Nie jest tajemnicą, że już nie jesteśmy razem. Rozstaliśmy się w przyjaźni. Powód rozstania zostawię dla siebie. Będąc osobą publiczną wiedziałam, że będzie się to wiązało z takimi konsekwencjami. Nie żałuję oczywiście niczego, co się wydarzyło – zapewniała w rozmowie z Pudelkiem.

Marcela Leszczak prosi Miśka Koterskiego o wspólną chwilę

Okazuje się, że Marcela i Misiek nie przekreślili swojej wspólnej przyszłości na dobre. Gwiazdor jakiś czas temu skomentował zdjęcie pięknej modelki, o czym pisaliśmy tutaj. Dziś aktor opublikował post, w którym pochwalił się nowym bmw 5. Za taki luksus w ofercie podstawowej trzeba zapłacić ponad 240 tysięcy złotych:

Ale się ciesze jak małe dziecko które dostało nowa zabawkę. Bo właśnie taką otrzymałem. Cudowna nowa bmw serii 5. W tym wydaniu zapiera dech w piersiach. Dziękuję.

29-latce niewątpliwie spodobało się nowe cacko. Zostawiła zalotny komentarz, w którym zapytała, czy zostanie przewieziona nowym autem, zupełnie tak jakby nie mogła o to poprosić w prywatnej wiadomości (a te w przypadku Marceli bywają naprawdę ciekawe :-)). Na odpowiedź nie musiała długo czekać:

Z przyjemnością.

Myślicie, że wrócili do siebie?


Marcela Leszczak i Misiek Koterski razem na premierze filmu Hejter

Marcela Leszczak i Misiek Koterski razem na premierze filmu Hejter

Marcela Leszczak i Misiek Koterski wrócili do siebie

Marcela Leszczak i Misiek Koterski wrócili do siebie

Jak mieszkają Marcela Leszczak i Misiek Koterski?

Jak mieszkają Marcela Leszczak i Misiek Koterski?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×