Szukaj

Marcela Leszczak i Misiek Koterski w czasie kwarantanny nie rozstają się z modnym gadżetem

Marcela i Misiek Koterski

Marcela Leszczak i Misiek Koterski dobrowolnie poddali się rodzinnej kwarantannie. W jaki sposób spędzają czas wolny? Z jakim gadżetem się nie rozstają?


Marcela Leszczak i Misiek Koterski dołączyli do akcji #zostanwdomu i bez potrzeby nie opuszczają mieszkania. Para, która po kilkumiesięcznej przerwie wróciła do siebie, może w tym ciężkim okresie być znowu razem i poznawać się na nowo.  Dbają o to, by codziennie na swoim Instastory pokazywać codzienność, a także inspirują innych do spędzania aktywnego czasu w domu. Czego możemy się o nich dowiedzieć za pośrednictwem Instagrama?

Marcela Leszczak i Misek Koterski — jak spędzają kwarantannę?

Przede wszystkim skupili się na gotowaniu. Jak się okazuje, z makaronu można przygotować naprawdę mnóstwo dań, więc każdy, kto zrobił jego zapas, na pewno naje się do syta.

Marcela i Misiek starają się także zapewniać rozrywki swojemu synkowi — Fryderykowi. Maluch zdecydowanie nie może narzekać na nudę! Z racji tego, że jego imię zobowiązuje, synek Marceli i Miśka już teraz wykształca w sobie miłość do muzyki, grając na pianinie.

Oprócz tego, wieczorami, bierze udział w Instanockach — czyli projekcie zrealizowanym przez gwiazdy dla dzieci, polegającym na conocnym czytaniu bajek. W projekt zaangażowali się m.in. Julia Wieniawa, Grażyna Wolszczak, Olga Kalicka, Ada Fijał czy Mikołaj Roznerski.

Gdy Fryderyk idzie spać, rodzice mają chwilę dla siebie. Marcela zaopatrzyła się w modny wśród gwiazd gadżet — urządzenie do podgrzewania tytoniu, jakim jest IQOS. Wybrała niezwykle dziewczęcy design i postawiła na różowy kolor.

Marcela Leszczak podgrzewa IQOS

Marcela Leszczak podgrzewa IQOS

Para nieustannie apeluje do swoich obserwatorów, aby nie wychodzili z domu. Biorą także udział w wyzwaniach rzucanych za pośrednictwem internetu przez inne gwiazdy i nieustannie zaskakuje nas swoją kreatywnością. W ich domu na nudę na pewno nie ma szans, a jak jest u Was?


Marcela Leszczak podgrzewa IQOS

Marcela Leszczak podgrzewa IQOS

Fryderyk Koterski gra na pianinie

Fryderyk Koterski gra na pianinie

Marcela i Misiek spędzają czas w domu

Marcela i Misiek spędzają czas w domu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×