Marcela Leszczak na archiwalnym zdjęciu. Czarne włosy, grzywka i okulary. Tak wyglądała, zanim trafiła do show-biznesu

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak postanowiła pochwalić się fanom archiwalnym zdjęciem. Nadal ma je w swoich dokumentach. Jak wyglądała 13 lat temu? Ciężko ją rozpoznać. 

Marcela Leszczak zyskała popularność, pojawiając się w programie Top Model, ale naprawdę głośno zrobiło się o niej dopiero w momencie, gdy związała się z Miśkiem Koterskim. Ich relacja od samego początku była bardzo burzliwa. Kilka razy schodzili się i rozstawali. W końcu oznajmili, że oczekują na narodziny dziecka. Aktor zdecydował się nawet na oświadczyny. W zeszłym roku ponownie przechodzili bardzo poważny kryzys. Rodzice małego Fryderyka rozstali się, a Koterski szybko znalazł pocieszenie w ramionach młodziutkiej aktorki.

Po kilku tygodniach okazało się jednak, że nie może długo wytrzymać bez Marceli. Para dała sobie kolejną szansę, a aktor po raz kolejny oświadczył się swojej ukochanej. Teraz razem z synkiem tworzą szczęśliwą rodzinę, a fani tych dwojga powoli wyczekują na informacje o ślubie.

Marcela Leszczak podzieliła się archiwalnym zdjęciem. Jak wyglądała 13 lat temu?

Marcela jest bardzo aktywna w sieci i stara się utrzymywać stały kontakt ze swoimi fanami. Była obecna na Instagramie nawet w czasie trudnego dla niej rozstania i otrzymała od swoich obserwatorów ogrom wsparcie. Teraz chętnie dzieli się z nimi swoim szczęściem i publikuje kolejne wspólne kadry z ukochanym i synkiem.

Modelka nie ma problemów z pokazywaniem swojego ciała, a nawet niedoskonałości. Kiedyś na jej profilu pojawiły się fotografie, na których można było zobaczyć jej twarz pokrytą trądzikiem, który był jej zmorą. Teraz ma dla fanów kolejną rewelację. W sieci znalazło się jej archiwalne zdjęcie. Marcela upubliczniła swoje prawo jazdy, a fotografia z dokumentu może zaskoczyć. Widzimy na niej o 13 lat młodszą celebrytkę w okularach, ciemnych włosach i zaczesanej na bok grzywce.

Hejka, właśnie odebrałam dowód osobisty. Zaraz wam pokażę, jak ja wyszłam na tym zdjęciu, w zasadzie co pani ze mną zrobiła, bo zastosowała taki mega faceapp, ale taki konkretny. Ja nie mam nic przeciwko temu, ale ja w ogóle nie używam tych programów do przerabiania twarzy, ale będę to miała na dowodzie przez kolejne 10 lat. A to zdjęcie z prawa jazdy – dodała, pokazując zdjęcie sprzed 13 lat. Z bliska, bo jestem bardzo smutna. Boże, to jestem ja! Plastic fantastic! (… ) Widzicie, jakie to jest wygładzenie? Fest.

Dla porównania dodała też zdjęcie z aktualnego dowodu osobistego. Ta fotografia również nie przypadła jej do gustu, ponieważ dostrzegła, że fotograf maksymalnie wygładził jej twarz. Zdjęcia, które pokazała Marcela, zobaczycie w naszej galerii. Trzeba przyznać, że ciężko ją na nich rozpoznać.


Marcela Leszczak

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×