Marcela Leszczak w drugiej ciąży? Po fali gratulacji przemówiła, pokazując zdjęcie brzuszka w bikini

Marcela Leszczak zaręczona z Miśkiem Koterskim

Marcela Leszczak zaręczona z Miśkiem Koterskim

Marcela Leszczak opublikowała w sieci zdjęcie, które wywołało falę spekulacji na temat jej drugiej ciąży. Czy rodzina Miśka Koterskiego znowu się powiększy? Modelka natychmiast odpowiedziała.


Historia miłości Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego jest niezwykle burzliwa. Para związała się ze sobą w 2016 roku i już rok później zaręczyła się. Niedługo potem na świat przyszedł ich syn – Fryderyk. Pojawienie się potomka nie zażegnało jednak nieporozumień, jakie pojawiały się w ich związku. Para wielokrotnie podejmowała decyzje o rozstaniu.

Tak też stało się na początku 2021 roku, kiedy to Marcela Leszczak oficjalnie poinformowała media o rozpadzie ich relacji. Koterski związał się wówczas z 23-letnią Dagmarą Bryzek, koleżanką z branży filmowej, którą poznał na planie wspólnej produkcji. W tym czasie Marcela flirtowała z innymi mężczyznami, którzy obdarowywali ją luksusowymi podarunkami, np. sprzętami AGD do nowego mieszkania.

Nowy związek aktora nie przetrwał jednak długo, a rodzice małego Fryderyka ponownie do siebie wrócili. Na początku tego roku para ogłosiła, że ponownie się zaręczyli.

Marcela Leszczak w drugiej ciąży?

Zakochani wybrali się ostatnio razem ze swoim synkiem na rodzinne wczasy do Turcji, z której na bieżąco relacjonują przebieg wycieczki. Narzeczeni publikują mnóstwo pięknych fotografii oraz relacji w social mediach, na których możemy podziwiać ich na nowo rozpaloną miłość. Modelka podczas wyjazdu do egzotycznego kraju świętowała także swoje 31. urodziny.

Jedno ze zdjęć, którymi aktor podzielił się ze swoimi obserwatorami, wywołało spekulacje, czy Marcela Leszczak jest w drugiej ciąży.

Modelka postanowiła natychmiast zdementować wszelkie spekulacje na ten temat. W tym celu opublikowała na swoim InstaStory zdjęcie z plaży, na którym pozuje w stroju kąpielowym. Jej idealnie płaski brzuch rozwiał wszelkie wątpliwości.

Cała prawda o mojej ciąży – stanowczo skomentowała finalistka „Top Model 3”.

Relacja gwiazdy nie pozostawia żadnych złudzeń i z pewnością rozwiała wszelkie wątpliwości jej fanów.


Marcela Leszczak

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak i Misiek Koterski w Turcji

Marcela Leszczak i Misiek Koterski w Turcji

Marcela Leszczak i Misiek Koterski w Turcji

Marcela Leszczak i Misiek Koterski w Turcji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×