Manuela Michalak z „Big Brothera” cudem uniknęła śmierci podczas zamachów na World Trade Center. Po latach podzieliła się dramatycznymi szczegółami

Manuela Michalak

Manuela Michalak

Manuela Michalak była gwiazdą pierwszej edycji Big Brothera. W nowym wywiadzie ujawniła, że cudem uniknęła śmierci. Podzieliła się dramatycznymi szczegółami.

Big Brother zadebiutował w 2001 roku. Jako pierwsi w historii próg domu Wielkiego Brata przekroczyli Małgorzata Maier i Sebastian Florek. Tego samego dnia czekało na nich pierwsze zadanie: pomalowanie jednego z pokoi. Uczestnicy nie potrafili się dogadać — doszło więc do kłótni, którą zobaczyła publiczność.

24 godziny później w budynku zagościli kolejni uczestnicy, w tym m.in. Manuela Michalak, która już od pierwszych chwil zarażała pozostałych swoim poczuciem humoru. Żartowała z każdej możliwej sytuacji. Na starcie próbowała m.in. zaprzyjaźnić się z kamerami, z którymi prowadziła monolog (wideo tutaj).

Manuela zyskała popularność wśród widzów. Dzięki ich głosom doszła do finału, w którym zdobyła drugie miejsce. Wyprzedził ją jedynie Janusz Dzięcioł, który wygrał wspomniane show.

Manuela Michalak cudem uniknęła śmierci. Co się stało?

Manuela Michalak niedawno gościła w Dzień Dobry TVNgdzie podzieliła się zaskakującym wyznaniem. Powiedziała, że cudem uniknęła śmierci. Ujawniła, że tuż po zakończeniu programu, miała polecieć do Nowego Jorku i wziąć udział w sesji zdjęciowej na dachu jednego z budynków World Trade Center. Miała się tam stawić dokładnie 11 września 2001 roku, a więc w dniu, w którym doszło do zamachu. Przedstawiciele organizacji Al-Ka’ida, porwali dwa samoloty i skierowali je w dwie wieże wspomnianego obiektu.

Michalak ujawniła, że na szczęście dla niej, miała problemy z paszportem i innymi formalnościami. Przez to nie doszło do wyjazdu:

To było we wrześniu 2001 r. Przed wyjazdem miałam problem z paszportem i formalnościami z tym związanymi, więc ostatecznie nie doszło do wyjazdu i nie poleciałam do Stanów.

Po latach podzieliła się też dramatycznymi szczegółami i ujawniła, jak wyglądał moment, w którym dowiedziała się, że tego dnia mogła stracić życie:

11 września, czyli w dniu, kiedy były zaplanowane zdjęcia, tak jak zwykle włączyłam telewizor. Na wszystkich kanałach transmitowano atak na World Trade Center i pokazywano, jak runęły dwie wieże. Nie wierzyłam, że to się dzieje naprawdę. Przecież dokładnie wtedy, kiedy wydarzyła się ta tragedia, ja miałam być na dachu jednego z budynków.

Trzeba przyznać, że wyznanie Manueli Michalak mrozi krew w żyłach.


Manuela Michalak - Big Brother 2019

Manuela Michalak - Big Brother 2019

Manuela Michalak

Manuela Michalak

Manuela Michalak - pogrzeb Janusza Dzięcioła

Manuela Michalak - pogrzeb Janusza Dzięcioła

Komentarze

  • Gość pisze:

    Ona wode leje.

  • Gość pisze:

    Czy ja dobrze rozumiem? Nie ze skakała z wierzowca i się uratowała ponieważ strażacy rozłożyli plachte , Jej nawet nie było w stanach fakt cudem uniknęła śmierci. Niektórzy nie mają wstydu.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×