Znany przystojniak wziął ślub w Chorwacji! Znajomi opublikowali zdjęcia z ceremonii

Mans Zelmerlow - ślub

Mans Zelmerlow wziął ślub. Muzyk poślubił swoją długoletnią partnerkę i matkę jego syna, Ciarę Janson. Jak wyglądała uroczystość? 

Mans Zelmerlow w 2015 roku wziął udział w Konkursie Piosenki Eurowizji. Muzyk ze swoim hitem Heroes okazał się bezkonkurencyjny. Pokonał pozostałych kandydatów, w tym reprezentującą Polskę Monikę Kuszyńską, sięgając nie tylko po zwycięstwo, ale także po międzynarodową rozpoznawalność.

Zobacz: Martyna Wojciechowska pokazała suknię ślubną! I wreszcie przerwała milczenie w sprawie ślubu!

Mans Zelmerlow wziął ślub

Chociaż artysta jest bardzo aktywny w social mediach, raczej chroni swojej prywatności. Na jego profilach w mediach społecznościowych nieczęsto znajdują się zdjęcia, na których pokazuje coś więcej, niż zawodowe projekty. Co jakiś czas do mediów przedostają się niektóre informacje z jego życia prywatnego – jak ta, że związał się ze szwedzką rozwódką Ciarą Janson.

Przepiękna partnerka Mansa w zeszłym roku zaszła w ciążę. Na świecie pojawił się syn pary Albert Ossian – pierwszy Mansa i drugi Ciary. Okazuje się, że to dopiero początek zmian w życiu muzyka. Niedawno on i jego ukochana, podczas niezwykle romantycznej ceremonii, wzięli ślub.

Zobacz: Edyta Pazura nagrała wzruszające wideo z dziećmi z okazji 10 rocznicy ślubu. Mocny wpis pod nagraniem zamyka usta hejterom!

Para pobrała się w Chorwacji. W tym szczególnym dniu zakochanym towarzyszyła rodzina i najbliżsi przyjaciele. Wśród nich była m.in. legenda Eurowizji – zwyciężczyni konkursu z 1983 roku, Carola Häggkvist, która w przeciwieństwie do młodej pary, postanowiła pochwalić się zdjęciami ze ślubnej uroczystości w sieci.

Ślub Mansa Zelmerlowa i Ciary Janson odbył się na świeżym powietrzu, nieopodal morza. Panna młoda pojawiła się w przepięknej, długiej sukni ślubnej. Kreacja była dopasowana u góry i rozkloszowana u dołu, dzięki czemu podkreślała atuty sylwetki Ciary. Jej mąż natomiast wybrał dobrze skrojony garnitur, w którym wyglądał świetnie.

Młodej parze serdecznie gratulujemy! Zdjęcia ze ślubu Mansa Zelmerlowa w galerii.

Zobacz: Był ślub? Martyna Wojciechowska pozuje w sukni ślubnej i ogłasza: „Nadchodzi nowe”


Mans Zelmerlow wziął ślub

Mans Zelmerlow wziął ślub

Mans Zelmerlow na ślubnym kobiercu

Mans Zelmerlow na ślubnym kobiercu

Mans Zelmerlow ślub

Mans Zelmerlow ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×