Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Ukochany przez Polaków gwiazdor Eurowizji pokazał swój luksusowy apartament! Mieszka jak prawdziwy król!

Mans Zelmerlow dom


Jak mieszka Mans Zelmerlow?

Polacy pokochali Mansa Zelmerlowa jeszcze zanim na jego talencie poznała się cała Europa. To właśnie w naszym kraju przystojny Szwed rozpoczął karierę zaraz po tym, jak odniósł sukces w swojej ojczyźnie. Piosenki Cara Mia czy Brother Oh Brother uczyniły z Mansa jednego z najbardziej rozpoznawanych skandynawskich wokalistów nad Wisłą, a wyrazem sympatii ze strony Polaków z pewnością było słynne 12 punktów na Eurowizji w 2015 roku, którą Zelmerlow wygrał z piosenką Heroes.

Obecnie w życiu w Mansa trwa prawdziwa rewolucja. W wakacje zaręczył się z piękną Ciarą Jansson, która jest w ciąży, a ostatnio pokazał swój luksusowy apartament w Sztokholmie, w którym żyje na co dzień. Na łamach lokalnego magazynu wnętrzarskiego Residence, Mans oprowadził czytelników po swoich czterech kątach.

Mieszkanie Mansa Zelmerlowa jest utrzymane w chłodnej, typowo męskiej kolorystyce i stylistyce. Dominują surowe, geometryczne kształty, beże, czerń i szarość. Jak w większości szwedzkich domów, również u Mansa dostrzegamy sporą ilość mebli z drewnianymi elementami.

Jak oceniacie mieszkanie Zelmerlowa? Zdjęcia w galerii i poniżej.

Kolejna ciąża w show-biznesie! Piękna para ogłosiła ją w cudownym stylu

Przepych godny miliarderów. Melania Trump pokazała jak luksusowo udekorowała Biały Dom na święta [WIDEO]

Luksus nie do opisania! Tak mieszka Joanna Krupa w Polsce [DUŻO ZDJĘĆ]

Którą piosenkę Mansa Zelmerlowa lubisz najbardziej?Komentarzy: 1


Gość | 12 grudnia 2017, 08:57

Szaro, smętnie, przygnębiająco.


Dodaj komentarz
×