Cleo skrytykowana za manicure. Internauci mają zastrzeżenia. Też to widzicie?

Cleo

Cleo

Cleo przed finałem The Voice Kids 4 była gościem Pytania na śniadanie. Kasia Cichopek pochwaliła się wspólnym zdjęciem z wokalistką, a fanka dopatrzyła się braku profesjonalizmu. O co chodzi?

Cleo jest jedną z najbardziej lubianych wokalistek. Gwiazda zadebiutowała na scenie już kilka lat temu, gdy nagrała z Donatanem wielki przebój My Słowianie. Dzięki tej piosence z wielkim przytupem weszła do show-biznesu. Utwór kilka lat temu bił rekordy popularności, co sprawiło, że muzyczny duet dotarł z nim aż na scenę Eurowizji. W ostatecznej finałowej klasyfikacji konkursu udało im się zająć 14. miejsce. Od tamtej pory wokalistka i producent muzyczny nagrali razem jeszcze kilka utworów, a Cleo odważnie wzięła karierę we własne ręce i spełnia się jako solistka.

Na jej drodze szybko pojawiły się także kolejne propozycje. Widzom dała się znacznie lepiej poznać jako jurorka w programie The Voice Kids. Dzieci ją wręcz uwielbiają, a do jej drużyny chce dołączyć większość młodych wokalistów.

Cleo w Pytaniu na śniadanie. Internautka skrytykowała jej manicure

Za nami wielki finał The Voice Kids 4, który wygrała 12-letnia Sara Egwu-James. Cleo ochrzciła ją „polską Whitney Houston”. Tuż przed decydującym starciem piosenkarka gościła w studiu Pytania na śniadanie.

Katarzyna Cichopek, która wróciła z długiego urlopu na Dominikanie, poprowadziła wydanie śniadaniówki z gościnnym udziałem Cleo. Wspólną fotką pochwaliła się na Instagramie. Gwiazdy nie pożałowały fanom swoich pięknych uśmiechów.

Taki miły poranek w @pytanienasniadanie – napisała Kasia.

Pod zdjęciem nie zabrakło komplementów od fanów. Pojawił się też wpis, w którym jedna z internautek zwróciła szczególną uwagę na Cleo. Dopatrzyła się, że manicure gwiazdy jest nieprofesjonalny, jednak nie wyjaśniła, co dokładnie ma na myśli.

Cleo zmień kosmetyczkę bo paznokcie nie wyglądają na zrobione profesjonalnie – napisała pod zdjęciem gwiazd.

Z odpowiedzią przyszedł inny użytkownik:

Hybryda nierówno położona.

Jak na razie ani Cleo, ani Kasia nie odniosły się krytyki manicure. Wy również uważacie, że z paznokciami jurorki The Voice Kids coś jest nie tak? Na nasze oko (nie jesteśmy fachowcami) wszystko wygląda bardzo dobrze.


Cleo i Kasia Cichopek

Cleo i Kasia Cichopek

Paznokcie Cleoo

Paznokcie Cleo

Cleo – finał The Voice Kids 4

Cleo – finał The Voice Kids 4

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×