Måneskin publicznie przeprasza polskich fanów. Zadali im cios prosto w serce: „Jest nam niezmiernie przykro” [WIDEO]

Maneskin

Maneskin

Måneskin przekazało smutną wiadomość. Tysiące polskich fanów odebrało to jako cios prosto w serce. Aż trudno w to uwierzyć!

Måneskin wygrał Konkurs Eurowizji 2021. Włoski zespół nie był faworytem jury, ale w głosowaniu widzów okazał się zdeklasować konkurencję. Gdy zsumowano punkty, grupa wysunęła się na prowadzenie, zostawiając w tyle resztę uczestników. Francja, która zajęła 2. miejsce, nawet nie zbliżyła się do sumy głosów, jaką otrzymali reprezentanci Italii.

Zespół zdobył przychylność widzów piosenką Zitti e buoni. Nawet w Polsce została ona pokryta platynową płytą. Równie fenomenalnie na listach przebojów w naszym państwie radził sobie ich drugi singiel – I Wanna Be Your Slave. Piosenka przez wiele tygodni była najczęściej odtwarzana na Spotify. Została nagrodzona platynową płytą podczas występu w Sopocie. W trakcie show Polsatu Michał Szpak wręczył im statuetkę, której kwartet szybko pozbył się, przekazując ją koczującym pod hotelem wielbicielom znad Wisły. Nie obyło się bez tłumaczeń.

Jak widać, Włosi mają w Polsce wielu fanów. Mocno się oni rozczarują, gdy zapoznają się z komunikatem, który zespół dodał w mediach społecznościowych.

Måneskin złamało serca polskim fanom. Co zrobili?

Członkowie Måneskin nagrali i opublikowali wideo, w którym zapowiedzieli, że ich trasy koncertowe po Europie zostają przełożone ze względu na sytuację pandemiczną. Tym samym złamali serca polskim fanom, którzy wyczekiwali na ich lutowy koncert. Kwartet miał zaśpiewać w Warszawie. Bilety na koncert rozeszły się w błyskawicznym tempie.

Jesteśmy zmuszeni przełożyć całą trasę 2022 Tour w Europie i ArenasTour we Włoszech z powodu sytuacji COVID-19 – przekazali.

Dodali, że niektóre miejsca, gdzie mieli koncertować, nie nadają się, by grać tam w obecnych warunkach.

Jest nam niezmiernie przykro. Dużo pracowaliśmy przy tej trasie i wszystko było już gotowe, ale, niestety, w ostatnich dniach dotarły do nas niedobre informacje na temat miejsc, w których mają odbywać się koncerty. Nie możemy zagwarantować, że wszystkie koncerty się odbędą, bo każdy kraj ma swoje własne zasady, a my oczywiście musimy się ich trzymać. Musimy organizować nasze koncerty w sposób całkowicie bezpieczny dla wszystkich – uzupełnili.

Obiecali przy tym, że najpóźniej do początku marca przekażą, na kiedy wyznaczono termin nowych koncertów.

Bardzo, bardzo nam przykro i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję poinformować Was o nowych datach tak szybko, jak to możliwe – podsumowali.

Polski koncert zespołu w ramach trasy miał się odbyć 15 lutego w warszawskiej hali COS Torwar.

Słuchacie twórczości Måneskin?


Maneskin-American Music Awards 2021

Maneskin-American Music Awards 2021

Maneskin - MTV EMA 2021

Maneskin - MTV EMA 2021

Damiano David z Maneskin w sukience mini

Damiano David z Maneskin w sukience mini

Komentarze

 • Gość pisze:

  No ale hej dali powód i powiedzieli że im przykro i nie odwołali koncertu tylko przesunęli tak szkoda sama na to czekałam ale płakać zacznę kiedy odwołają trasę albo koncert w polsce

 • Daplo pisze:

  Ciekawe komentarze , może co niektóre osoby powinny przeczytać wypowiedzi muzyków starej daty którzy na muzyce zjedli nie jeden ząb , może powinni zastanowić się nad swoim komentarzem , muzyka to nie tylko Zenek czy inn Zakopane , wygląd no cóż a nasza Maryla ?

 • Gość pisze:

  Żenada, pajace,

 • Gość Zosia pisze:

  Bardzo mi przykro, strasznie ich lubię i będę za nimi tęsknić , mam nadzieję, że niedługo znów przyjadą do Polski.

 • Baska pisze:

  Pajace . Nie sprzedano biletów na ich koncerty i trzeba było odwołać. Nie wystarczy założyć latex, ćwieki i wymalować gęby. To Polacy łykali 30 lat temu,
  a skandalistów mamy własnych Szukajcie frajerów w krajach 3 świata.

  • Gość pisze:

   Dla fanów pewnie to duży zawód, ale muszą uszanować decyzję. Niestety covid nie ułatwia życia….co do komentarzy w których obrażają ich …żal mi takich ludzi , którzy potrafią pluć jadem w necie, żeby sobie ulżyć. Trzeba mieć smutne życie.

  • Gość pisze:

   Ale wiesz, że bilety się rozeszły i to wszystkie? XDD weź nie puknij w łeb, robią dobrą muzykę a to jak się ubierają i wyglądają nie powinno cię obchodzić, nie wystarczy siąść przed telefonem i napisać hejt tylko mieć jeszcze coś w głowie i uzasadnić swoją wypowiedz, jak widać to ty jesteś tutaj bezwartościowym ogniwem, które nie rozumie co to znaczy być skandalistą lol

  • Gość pisze:

   Ten zespół pokazuje naprawdę wielką tolerancję, jaką powinni zachować wszyscy na świecie wobec siebie nawzajem, a Pani tej tolerancji brakuje.

  • Gość pisze:

   Po 1. Wyprzedano je po niecałym tygodniu
   Po 2. Nie są pajacami, powiedzieli grzecznie, a wiemy sami że nie jest ciekawie z pandemią
   Po 3. To ich styl i to ich sprawa i nie powinno się tego wyzywać

  • Gość pisze:

   idiotka.

  • Gość pisze:

   Bilety sie sprzedały bardzo szybko😉 serwery były obciążone itp. radzę sie zastanowić kto jest pajacem, kultury uczą od przedszkola, widzę ze juz sie zapomniało jej podstawowych zasad🙆

 • Będę pisze:

  Płakać. Zaczynam już dziś. Patologia goni patologię szumnie nadając jej nazwę- artyzm.

 • Gość Kornelia pisze:

  Są piękni i utalentowani, młodzi trzymajcie się tak długo i bądźcie szczesliwi

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×