Byłe żony Michała Wiśniewskiego trzymają sztamę! Mandaryna wzięła się za włosy Świątczak. Oto efekt

Mandaryna czesze byłą żonę Michała Wiśniewskiego

Mandaryna czesze byłą żonę Michała Wiśniewskiego

Mandaryna jest człowiekiem wielu talentów. Tym razem zaprezentowała swoje umiejętności fryzjerskie. Gwiazda zadbała się za włosy byłej żony jej byłego męża. Kobiety Michała Wiśniewskiego zostały nagrane podczas wizyty w atelier Kajetana Góry.

Mandaryna udowodniła nie raz i nie dwa, że jest człowiekiem wielu talentów. Ma na swoim koncie trzy płyty, z których dwie pokryły się platyną, wystąpiła na festiwalu w Sopocie, a do tego potrafi wykonać każdą, nawet najbardziej skomplikowaną choreografię. Gwiazda jest właścicielką sieci szkół tańca. Spod jej skrzydeł wyfrunęło już wiele talentów, do których zalicza się m.in. jej córka Fabienne.

Popularność Mandarynie przyniosły nie tylko hity Ev’ry Night i Here I Go Again, ale także małżeństwo z Michałem Wiśniewskim. Ich związek nie trwał długo (2002-2006), ale przypadł na szczyt popularności gwiazdora Ich Troje. Zdjęcia pary pojawiły się na okładkach wszystkich możliwych magazynów plotkarskich. Doczekali się nawet wspólnego reality-show Jestem jaki jestem w TVN-ie. Po rozstaniu każde z nich poszło w swoją stronę.

Mandaryna i Michał Wiśniewski byli małżeństwem w latach 2002-2006

Mandaryna i Michał Wiśniewski byli małżeństwem w latach 2002-2006

Michał długo nie narzekał na brak samotności. Już kilka miesięcy później ogłosił swój związek z Anią Świątczak, ówczesną wokalistką Ich Troje. Para wystąpiła na Eurowizji w Atenach, wzięła ślub i doczekała się dwóch córek. Z czasem ich uczucie wypaliło się, ale wciąż łączą ich przyjacielskie relacje.

Dobry kontakt Ania ma także z poprzednią żoną swojego byłego męża. Okazuje się, że z Mandaryną nie tylko mijają się w drzwiach domu Wiśniewskiego, ale także chętnie spędzają razem czas.

Mandaryna robi fryzurę Ani Świątczak

Kwarantanna sprzyja nadrabianiu zaległości w relacjach ze znajomymi. Dowodem tego jest nagranie, jakie opublikował w sieci Kajetan Góra. Stylista fryzur i perukarz, który od lat dba o wygląd prawie całej rodziny Wiśniewskich, zaprosił do swojego atelier zarówno Mandarynę, jak i Anię.

Byłe żony Michała zachowywały się jak najlepsze przyjaciółki. Gdy Świątczak oczekiwała na efekt swojej metamorfozy, Mandaryna chwyciła za sprzęt fryzjerski i zajęła się jej włosami.

Taki mamy klimat – napisał Góra.

View this post on Instagram

#Mandaryna zajęła się włosami #AniaSwiatczak ???? Efekt znajdziecie na profilu @kajetangora

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

Nagranie zostało bardzo ciepło przyjęte przez obserwatorów profilu Jastrząb Post na Instagramie. Wielu z podziwem przygląda się relacji matek dzieci czerwonowłosego wokalisty.

  • Miło się patrzy kiedy dwie byłe żony swojego „eksa” mają świetny kontakt. I dystans w dzisiejszych czasach.
  • Ewcia, to jednak nie jesteśmy jedynymi byłymi żonami tego samego byłego męża, które się przyjaźnią.
  • Super, girl power – piszą internauci.

Nowa fryzura Ani Świątczak

Dwa tygodnie temu mogliśmy zobaczyć metamorfozę Ani Świątczak. Wokalistka, która po latach wróciła do Ich Troje, przefarbowała włosy i lekko je podkręciła. Prawdopodobnie to przy tworzeniu tej fryzury Kajetana Górę wspierała Mandaryna.

Niewykluczone, że film ze wspólnego czesania został nagrany jeszcze zanim w Polsce ogłoszono stan epidemiologiczny. Obecnie atelier Kajetana Góry jest zamknięte do czasu opanowania sytuacji związanej z koronawirusem.


Ania Świątczak - nowy kolor włosów. Jaki wybrała?

Ania Świątczak - nowy kolor włosów. Jaki wybrała?

Ania Świątczak - nowy kolor włosów. Jaki wybrała?

Ania Świątczak - nowy kolor włosów. Jaki wybrała?

Ania Świątczak i Kajetan Góra

Ania Świątczak i Kajetan Góra

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×