Szukaj

Mandaryna pokazała środkowy palec. Jest kontrowersyjnie, ale powód miała szczególnie ważny

Mandaryna wsparła fundację Michała Figurskiego na rzecz osób zmagających się z cukrzycą Najsłodsi. Jej logo pokazuje wyciągnięty środkowy palec. Kontrowersyjne, ale w szczytnym celu. Madaryna nie zawahała się wykonać podobnego gestu.
Mandaryna wspiera fundację Najsłodsi

Mandaryna wspiera fundację Najsłodsi

Mandaryna najbardziej znana jest z tego, że jest byłą żoną lidera Ich Troje, Michała Wiśniewskiego. Byli parą w latach 2002-2006. Ich małżeństwo przeszło do historii show-biznesu jako jedno z najbardziej medialnych – mieli swoje własne reality-show, które oglądały miliony widzów. Mają dwoje dzieci – syna Xaviera i córkę Fabienne.

Marta Wiśniewska zmaga się też z cukrzycą. Znając problem od podszewki, nie zawahała się i wsparła fundację Michała Figurskiego Najsłodsi.

Marta Wiśniewska – dlaczego pokazała środkowy palec?

Mandaryna po medialnym małżeństwie i próbie robienia solowej kariery, zniknęła z show-biznesu. Pojawia się sporadycznie i skupiona jest raczej na rodzinie i nowych projektach. Jeśli może, to angażuje się też w ważne społecznie sprawy.

Kto choć odrobinę interesował się życiem Wiśniewskiego i jego byłej żony wie, że Mandaryna zmaga się z cukrzycą. Niedawno uczestniczyła w konferencji z okazji Światowego Dnia Cukrzycy. Teraz pojawiła się na imprezie zorganizowanej przez Michała Figurskiego i jego fundację Najsłodsi.

Jej zaangażowanie w sprawy krzewienia wiedzy i świadomości na temat jednej z najbardziej zdradliwych chorób, jaką jest cukrzyca, zasługuje na brawa. Sama, będąc diabetykiem, doskonale wie, jak podstępna jest to choroba, a wiedza i świadomość, może niejednokrotnie zmienić czyjeś życie, a nawet je uratować.

To Figurski na swoim Instagramie zamieścił post, w którym widzimy fotografię, na której jest on sam i Mandaryna, na tle logo fundacji, którym jest wyciągnięty środkowy palec.

Jakby kto pytał Najsłodsi już na Placu Teatralnym #policzsiezcukrzyca #wosp #wsparcie #badaniecukru @marta.mandaryna #ambasadorka – napisał.

Z tagów wynika, że Marta stała się jedną z ambasadorek fundacji. Pojawiła się na Palcu Teatralnym w Warszawie, żeby wspomóc akcję darmowego mierzenia cukru. Uświadamianie społeczeństwa to połowa sukcesu.

Internauci entuzjastycznie zareagowali na post. W pełni popierają takie działania. Brawa dla Mandaryny i Figurskiego.

Zobacz: Mandaryna ostro skomentowała kolejny rozwód Michała Wiśniewskiego! Współczuje Dominice?


Mandaryna pokazała środkowy palec

Mandaryna pokazała środkowy palec

Mandaryna – Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik

Mandaryna – Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik

Mandaryna w przyciemnionych włosach

Mandaryna w przyciemnionych włosach

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×