Szukaj

„Musiałam się bronić”. Mandaryna po 15 latach opowiedziała o mrocznych stronach małżeństwa z Michałem Wiśniewskim

Mandaryna o związku z Michałem Wiśniewskim

Mandaryna o związku z Michałem Wiśniewskim

Marta Wiśniewska o małżeństwie z Michałem Wiśniewskim

Mandaryna była najbardziej znaną żoną Michała Wiśniewskiego. Para pobrała się w 2006 roku i doczekała się dwójki dzieci. Chociaż artyści rozwiedli się, ich relacje są poprawne. O minusach i plusach małżeństwa z liderem Ich Troje, Marta opowiedziała w rozmowie z Onetem.

Marta Wiśniewska jest matką dwojga dzieci – Xaviera i Fabienne – wokalisty Ich Troje, z którym rozwiodła się w 2006 roku, po czterech latach małżeństwa.

W przeszłości mieliśmy okazję zobaczyć, że relacja małżonków była pełna pretensji oraz oskarżeń. Para była na medialnym świeczniku, gdy Michał Wiśniewski zaprosił do swojej willi kamery na potrzeby reality-show Jestem jaki jestem, który emitowała stacja TVN. Pokazał wówczas Polakom przepych w jakim żył na co dzień.

W programie Pauliny Biernat Taniec Życia, Wiśniewska wypowiedziała się w końcu, czy łatwo przychodziło jej żyć z ciągłą obecnością kamer:

To jest kwestia zarobionych wówczas pieniędzy, bo przecież nikt nie robił tego w ramach miłej współpracy. Mnie posłużyła ona do tego, by stać się popularną i jak wydałam swoją płytę, to nie byłam anonimowa i nie musiałam tego wszystkiego robić od początku – wyznała.

Mandaryna wspomniała również o życiu z osobą uzależnioną od alkoholu, Michał w tym czasie nadużywał używek:

Nie odnalazłam się w tym. Musiałam się bronić. To już był ten czas, by ta ścieżka…, by jeden znak był w prawo, a drugi w lewo – wspomina.

Małżeństwo z liderem Ich Troje miało jednak pewne plusy:

Michał nauczył mnie spełniania swoich marzeń. On naprawdę stawiał na swoim. Kiedyś tak było, bo dziś jest chyba nieco inaczej, ale wtedy, jak czegoś chciał, to to dostawał – dodała.

Dzisiaj jednak Marta i Michał starają się by ich relacja były przyjazne, dla dobra dzieci:

Teraz mamy taki kontakt, że możemy do siebie zadzwonić i pogadać o dzieciach. Ale jak mówię, siekiera jest schowana w plecaku – stwierdziła.

Pochwaliła się również, że jest szczęśliwie zakochana w nowym mężczyźnie:

Jestem bardzo zakochana. To jest bardzo inteligentny, poukładany i z głową pełną pomysłów facet. Mam wrażenie, że on zna odpowiedź i rozwiązanie na każdy problem – cieszy się.

Ciekawe, czy pod słowami Mandaryny podpisałaby się Dominik Tajner-Wiśniewska, która dzisiaj ogłosiła, że jej mąż podjął decyzję o rozwodzie.

Nowe doniesienia w sprawie rozwodu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner! Powód jest wstrząsający

Mandaryna zabrała swoje zdolne dzieci do „Dzień Dobry TVN”! Xavier i Fabienne to już gwiazdy telewizji!

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski ROZWODZĄ SIĘ. Jest oficjalny komentarz!


Mandaryna z dziećmi – Xavier i Fabienne

Mandaryna z dziećmi – Xavier i Fabienne

Mandaryna z dziećmi – Xavier i Fabienne – w Dzień Dobry TVN

Mandaryna z dziećmi – Xavier i Fabienne – w Dzień Dobry TVN

Mandaryna - event walentynkowy

Mandaryna - event walentynkowy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×