Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ręce opadają. Ojciec wyśmiał występ Wojciecha Szczęsnego na Mundialu 2018. Naprawdę to powiedział?
Ręce opadają. Ojciec wyśmiał występ Wojciecha Szczęsnego na Mundialu 2018. Naprawdę to powiedział?

Ręce opadają. Ojciec wyśmiał występ Wojciecha Szczęsnego na Mundialu 2018. Naprawdę...

Ręce opadają. Ojciec wyśmiał występ Wojciecha Szczęsnego na...

Wreszcie! Thiago Cionek skomentował swoją samobójczą bramkę! To przez jego fatalny błąd przegraliśmy na Mundialu 2018!
Wreszcie! Thiago Cionek skomentował swoją samobójczą bramkę! To przez jego fatalny błąd przegraliśmy na Mundialu 2018!

Wreszcie! Thiago Cionek skomentował swoją samobójczą bramkę! To przez jego fatalny...

Wreszcie! Thiago Cionek skomentował swoją samobójczą bramkę! To...

Victoria Beckham bez stanika paraduje po ulicy jak po plaży. Tak seksownie dawno nie wyglądała
Victoria Beckham bez stanika paraduje po ulicy jak po plaży. Tak seksownie dawno nie wyglądała

Victoria Beckham bez stanika paraduje po ulicy jak po plaży. Tak...

Victoria Beckham bez stanika paraduje po ulicy jak...

Dziś środa, 20.06.2018

Mandaryna żałuje, że w Sopocie nie zrobiła tego samego co Adele na jednym z koncertów. „To były bolesne dni”Mandaryna o występie w Sopocie 2005 i swoim powrocie

Mandaryna ma na swoim koncie krótką, ale bardzo intensywną przygodę z muzyką. Jej dwie pierwsze płyty rozeszły się jak na pniu, a kilka singli trafiło na zagraniczne rynki. Gwoździem do trumny dla wokalnej kariery Marty Wiśniewskiej okazał się być feralny występ na festiwalu w Sopocie.

Wykonanie Ev’ry Night na żywo okazało się na tyle nieudane, że Mandaryna – choć zajęła drugie miejsce – straciła kontrakt z wytwórnią płytową i zainteresowanie organizatorów koncertów. Po prawie 15 latach od tego wydarzenia Marta udzieliła wywiadu portalowi WP Kobieta, w którym jeszcze raz wróciła do tego, co miało miejsce na deskach Opery Leśnej:

Ten Sopot to przetasowana talia kart, sprawa dla mnie zamknięta. Każdy poszedł w inna stronę. Jestem już po drugiej stronie mostu. Pamiętaj, że to było piętnaście lat temu. To były dosyć bolesne dni, nie chcę do nich wracać. To nie wyglądało tak, że nakleiłam sobie plaster na serce, otrząsnęłam się, założyłam nową parę dżinsów i wyszłam na ulicę. Nie, nie. Ja to bardzo przeżyłam, a głównie fakt, że zastanawiałam się, jak to mogło tak bardzo wymknąć się spod kontroli.

Mandaryna nie ukrywa, że ktoś chciał jej bardzo zaszkodzić, i to zrobił. Wiśniewska twierdzi, że na próbach wszystko szło zgodnie z planem, dopiero podczas głównego występu pojawiły się problemy z odsłuchem. Gwiazda żałuje, że nie zachowała się wówczas na scenie tak jak Adele na jednym ze swoich koncertów:

Nie miałam wtedy możliwości, żeby przykręcić odsłuch, usłyszeć chórzystki czy ludzi grających na instrumentach, bo musiałabym po prostu zejść ze sceny. Teraz, jak chociażby Adele, powiedziałabym: „Przepraszam Państwa, nic nie słyszę, chciałabym przerwać, żebym mogła usłyszeć swoje chórki, swoich muzyków”, i zeszłabym ze sceny. Wtedy, tego nie zrobiłam, ale tak jak mówię, człowiek uczy się na błędach. Po latach.

Na początku 2018 roku Marta wróciła na scenę. Jej występy w gejowskich klubach cieszą się sporym zainteresowaniem, przyciągają dużą publiczność:

Powiem ci szczerze, nie spodziewałam się takiego zainteresowania, entuzjazmu i takiej energii. Jestem bardzo wdzięczna. Bardzo wszystkim dziękuję! I co jest jeszcze fantastyczne, to fakt, że na te koncerty przychodzą ludzie, którzy kiedyś mieli dziesięć lat. Teraz mają po dwadzieścia pięć i jak z nimi rozmawiam, dowiaduję się, jak pozmieniało się ich życie, w którym miejscu swojej drogi są teraz. Przecież to jest kawał czasu! Te koncerty są też zupełnie inne, bo oni są starsi, znają te piosenki, śpiewają je ze mną, chcą ze mną pogadać, to zupełnie inna energia.

Czekacie na nowe piosenki Mandaryny?

Marta Wiśniewska jest znowu zakochana jak nastolatka! Wreszcie oficjalnie pokazała światu swojego tajemniczego królewicza!

Nastoletnia córka Marty Wiśniewskiej to jej klon! Na tej fotce dziewczyny wyglądają jak siostry!

Wielka zmiana wizerunkowa Mandaryny przed pierwszym od lat koncertem! Nowa fryzura to jakiś symbol?

Czy żałujesz, że Mandaryna nie nagrywa nowych piosenek?Komentarzy: 1


Ready | 21 lutego 2018, 19:47

Ludzie otrząśnijcie się w końcu… Oglądaliście sylwestrowe występy gwiazd ? Ile z nich cięło końcówki bo nie mogło wyciągnąć głosem do końca ? A ile fałszowało ? Odpowiem Wam… WIELE! Ale im się wybacza bo podobno umieją śpiewać… spece tak orzekli…. Występ na żywo jest nieprzewidywalny…. Wpadki wokalne nieraz słyszałem u Madonny, Tiny Turner czy Jennifer Lopez… i co z tego ? I tak ich show był wow… Mandaryna w sopocie dała najlepsze show… włożyła najwięcej pracy w swój występ i słusznie zajęła 2 miejsce. A że momentami fałszowała no to co z tego ??? Ludzie się dobrze bawili a Ona nie występowała w Operze i nie Musiała mieć 7 oktaw…. Zniszłczono ją z zazdrości bo za dobrze Jej się powodziło, za dobrze wyglądała i ogólnie za dobrze Jej było a tego nie lubimy… Prawda?


Dodaj komentarz
×