Studniówka córki Mandaryny i Wiśniewskiego. Nie tylko Fabienne była gwiazdą wieczoru. Xavier w niczym nie ustępował stylowej siostrze

Mandaryna, Xavier i Fabienne Wiśniewscy

Mandaryna, Xavier i Fabienne Wiśniewscy

Mandaryna pochwaliła się zdjęciami ze studniówki Fabienne. Na imprezę wybrała się w towarzystwie najbliższych. Jaką kreację wybrała?

Marta Wiśniewska zyskała sporą popularność po tym, jak została żoną Michała Wiśniewskiego. Poznali się na estradzie, w czasach, gdy Mandaryna była jedną z tancerek zespołu Ich Troje. Mimo że wokalista był w tym czasie w związku małżeńskim, szybko zaczęło między nimi iskrzyć. Ostatecznie zdecydował się rozstać z Magdą Femme i związać z atrakcyjną blondynką. Zakochani doczekali się dwojga dzieci – syna Xaviera i córki Fabienne.

O ślubie Marty i Michała słyszała cała Polska, ponieważ stacja TVN transmitowała na żywo przebieg ceremonii zorganizowanej w Kirunie na Biegunie Północnym. Ostatnio Wiśniewska wróciła wspomnieniami do tamtych chwil i w rozmowie z Izabelą Janachowską Ślubach gwiazd zdradziła, co miała pod suknią ślubną.

Co było pod spodem, było fajne, bo to był strój jak na narty. Pod spodem była tak naprawdę hardcorowa bielizna narciarska – zdradziła Marta.

W sobotę wielki dzień miała ich córka, Fabienne. Nastolatka wybrała się na studniówkę. Jak wyglądała?

Mandaryna pochwaliła się zdjęciami Fabienne ze studniówki

Mandaryna ma bardzo bliskie relacje z dziećmi. Chętnie spędzają razem czas, tańczą i się wygłupiają. Wspólnie celebrują również każde wydarzenie w życiu poszczególnych członków rodziny. Choreografka niemalże przez całą sobotę relacjonowała w mediach społecznościowych przygotowania do imprezy.

Dzień studniówkowy się zaczął, czyli przygotowania Fabki do studniówki. Będziemy wam zdawać relację, bo myślę, że będzie niezła beka – powiedziała Mandaryna na InstaStories, wrzucając nagranie z samochodu.

Kilka godzin później Fabienne wybrała się na przyjęcie. Dumna mama wrzuciła do sieci całą fotorelację, na której zaprezentowała jej kreację oraz zdradziła, że Xavier towarzyszył jej w tym szczególnym dniu. Nastolatka specjalnie na tę okazję przedłużyła włosy i związała je w długi kucyk. Włożyła krótką, czarną sukienkę z głębokim dekoltem w kształcie litery V. Stylizację dopełniła kolczykami w kształcie kół oraz szpilkami ozdobionymi kamykami. Mocny makijaż podkreślił barwę jej tęczówek oraz dodał jej jeszcze więcej uroku.

Marta opatrzyła wpis krótkim podpisem, w którym przyznała, że jest z niej bardzo dumna oraz złożyła jej najlepsze życzenia.

Moja piękna córka niebawem kończy LO
Studniówka 2k22

Fabster jestem z Ciebie bardzo dumna… bądź sobą!, rób swoje! z tym pięknym uśmiechem na twarzy

Tegoroczna maturzystka również zamieściła krótką relację z wydarzenia. Oprócz fotek z bratem i mamą wrzuciła kilka kadrów z przyjaciółmi. Zdradziła, że mimo nauki chodzenia na szpilkach, wytrzymała w nich zaledwie kilka minut. Wymieniła także najbliższych, którym jest wdzięczna za wsparcie.

wytrzymałam w tych butach dobre 3 minuty i zrezygnowałam… […]  dziekuje bardzo […] oczywiście całej ekipie, która jest moja rodziną @marta.mandaryna @m_wisniewski1972 @wisniv @weranda_f @wisniewska_pola @krissinner

Musimy przyznać, że Fabienne wyglądała naprawdę pięknie.


Fabienne Wiśniewska

Fabienne Wiśniewska

Fabienne i Xavier Wiśniewscy

Fabienne i Xavier Wiśniewscy

Fabienne i Xavier Wiśniewscy

Fabienne i Xavier Wiśniewscy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×