Mandaryna dała całusa tajemniczemu męźczyźnie. Nowy partner?! Fanki będą zazdrosne, bo to niezły przystojniak

Mandaryna ma nowego partnera?

Mandaryna ma nowego partnera?

Mandaryna dodała zdjęcie z niezłym przystojniakiem. Czyżby był to jej nowy partner? Pocałunek, jakim go obdarzyła na to wskazuje

Mandaryna weszła do show-biznesu jako choreografka Ich Troje. To tam poznała przyszłego męża, Michała Wiśniewskiego. Para doczekała się dwojga dzieci: Xaviera Fabienne. Oprócz tego Marta rozszerzyła swoją działalność sceniczną i zaczęła się udzielać jako wokalistka. W repertuarze ma trzy albumu studyjne, mnóstwo singli i setki zagranych koncertów.

Jej życie uczuciowe jest pełne zawirowań. Małżeństwo z Michałem zakończyło się rozwodem, a piosenkarka później weszła w jeszcze kilka związków. Jej partnerami byli m.in. Michał Szatkowski, Wojciech Bąkiewicz i Paweł Wójcik. Z tym ostatnim rozstała się już jakiś czas temu. Krótko po tym, w rozmowie z Jastrząb Post, wskazała, jaki jest jej ideał mężczyzny.

Przystojny. To najważniejsze. Oczywiście żartuję. Taki, który zaakceptuje mnie z moimi wszystkimi kolorami. Nie jestem księżniczką, która czeka na rycerza na białym koniu. Zrezygnowałam z tych marzeń już dawno. Ciężko zakładać. Każde założenia, kto to powinien być, potem weryfikuje rzeczywistość, która jest zupełnie inna – wyznała piosenkarka.

Dodała też, że chodzi na randki, ale nie udało się jej znaleźć tego „jedynego”.

Na pewno uważam, że jeśli chodzi o związek, to powinno być dwoje ludzi, którzy się gdzieś uzupełniają, nakręcają, mają swoje dwa zbiory i pozwalają sobie żyć tak, jak chcą. Natomiast gdzieś ich łączy wspólny mianownik i to, co czują. Tak bym chciała, ale to nie jest łatwe. Chodzę na randki, ale na razie nie kliknęło – wyjaśniła.

Mandaryna pozuje z niezłym przystojniakiem

W niedzielę 44-latka zamieściła na Instastory selfie, do którego zapozowała z przystojnym mężczyzną. Niestety częściowo zasłoniła mu twarz dłonią, ale widać, że ma on długie włosy i obfity zarost. Jak gdyby tego było mało, Mandaryna dała mu całusa! Czyżby artystka przestała być singielką i właśnie weszła w nowy związek? Jeśli tak, to składamy gratulacje!

Lubicie twórczość Mandaryny?


Mandaryna ma nowego partnera?

Mandaryna ma nowego partnera?

Michał Wiśniewski i Mandaryna - ślub 2003

Michał Wiśniewski i Mandaryna - ślub 2003

Michał Wiśniewski i Mandaryna - ślub, screen YouTube

Michał Wiśniewski i Mandaryna - ślub, screen YouTube

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie lubimy twórczości tej pani . Karierowiczka bez żadnego talentu w tematach których się czepiła . Ani śpiewać ani tańczyć nie umie ! To jest fakt każdy profesjonalistą to potwierdzi ! Jak ona te szkoły tańca prowadzi nie znając się na podstawach ruchu to ja nie wiem ?! Chyba na nazwisku ? Niech pan bóg ma te dzieci co się uczą w swojej opiece bo kontuzje w dzieciństwie ciągną się całe życie ! W profesjonalnej licencjonowanej szkole tańca każdy nauczyciel musi posiadac pedagogiczne wykształcenie tak poza wszystkim . A tam siostry aktorów , synek uczy corka uczy itp.

 • Kristel pisze:

  Wyglada mi on na Rafała Grabiasa.
  MandRyna wydaj taneczna muzę z producentami z Niemiec.
  Wiśniewski ty złośliwcy, oddawaj Marcie nagrane single! Powinnisciebto nagłośnić. Mandaryna nagrała utwory a Michał je blokuje z niemieckimi producentami.

  • Gość pisze:

   Takiemu beztalenciu to wstyd cokolwiek promować ! Ta kobieta może umie coś innego robić dobrze sle ba pewno nie śpiewać . Na nazwisku Wiśniewskiego i jego kontaktach bazuje do dziś . Niech zrobi coś sama ?

 • Gość pisze:

  W nosek całus 🔥Mandaryna z tym przystojniakiem wygląda 🔥🔥. Ten kicz z Wiśniewskim chyba ma za sobą .

 • Gość lama pisze:

  Całus? Gdzie całus? Nie widać żadnego całusa.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×